Samsung katlanabilir telefonlar ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirdi. Onu diğer markalar takip etti. Geçtiğimiz günlerde Oppo da ilk katlanabilir telefonu Oppo Find N‘i tanıttı. Ve şimdi beklenen adım Honor tarafından geldi. Şirket ilk katlanabilir akıllı telefonu Honor Magic V‘yi doğruladı.

Weibo‘da paylaşılan bir gönderide Honor Magic V doğrulandı. Birkaç ay önce Honor’un, Magic X olarak adlandırılan ilk katlanabilir telefonunu 2022’nin ilk çeyreğinde tanıtacağı haberleri ortaya çıktı. Honor bugün ilk katlanabilir akıllı telefonunun Magic V adıyla yakında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Aslına bakılırsa Magic V adı, katlanabilir bir telefona verilebilecek güzel bir isim. Zira Honor’un paylaştığı görselde göreceğiniz üzere katlanabilir telefon belli bir açıyla açıldığı zaman V harfini andırıyor. Alttaki görselde görebilirsiniz.

honor magic v

Tüm bunlarla beraber diğer birçok markada olduğu gibi Honor da yeni bir akıllı telefonunda Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini kullanacağını doğruladı. Bakalım Honor Magic V bu yonga setiyle gelecek mi?

Honor Magic V hakkında şimdilik elde edilen bilgiler bunlardan ibaret. Telefon teknik ve tasarım detayları hakkında henüz bir bilgi yok. Önümüzdeki günlerde sızıntılar ve resmi tanıtımlar aracılığıyla bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Katlanabilir telefonlar hakkında sizin görüşleriniz neler?

Paylaş

Yorumdan çık