iPhone’da internetsiz müzik dinlemek ücretsiz mümkün mü? Evet, sizlere tanıtacağımız uygulama sayesinde istediğiniz şarkıyı youtube üzerinden telefonunuza indirebilir ve iPhone’da internetsiz müzik dinlemenin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile Dropbox, Google Drive gibi bulut hesaplarınızda yer alan şarkılara da erişebilirsiniz. Gelin şimdi iPhone’da ücretsiz ve internetsiz müzik dinleme nasıl yapılır anlatalım.

iPhone’da internetsiz müzik dinleme

Apple Music, Spotify ve Youtube Premium ile beğendiğiniz şarkıları indirip iPhone’da internet müzik dinleyebilirsiniz. Ancak bu saydığımız uygulamalar ücretli abonelik gerektirmektedir. Sizlere tanıtacağımız Offline Music: Converter Mp3 uygulaması sayesinde istediğiniz şarkıyı youtube, facebook, instagram, soundcloud gibi platformlardan indirebilir ve iPhone’da internetsiz ve ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca, One Drive, Google Drive, Dropbox’a bağlantı sağlamaktadır. Böylece bu bulut hesaplarınızda yer alan şarkıları da yine iPhone’da dinleyebilirsiniz. Gelin şimdi iPhone’da internetsiz müzik dinleme nasıl yapılır? Offline Music: Converter mp3 nasıl kullanılır? resimli olarak anlatalım.

iPhone’da Ücretsiz ve İnternetsiz Müzik Dinleme

  • App Store‘de yer alan One Converter – Mp3 Player uygulamasını indirin.
  • One Converter uygulamasını açın. Uygulamanın ana ekranında (Clouds & Local sekmesi) One Drive, Google Drive, Dropbox ve Gallery seçeneklerini göreceksiniz. Örneğin, Dropbox hesabınız var ve dropbox’a mp3 şarkılar yüklediyseniz, Dropbox’a tıklayın ve uygulama için bağlantı izinlerini verin. Artık burada yer alan şarkılarınıza erişebilir ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

iphone ucretsiz internetsiz muzik dinleme uygulamasi

  • Eğer youtube üzerinden şarkı aramak ve iPhone’a indirmek istiyorsanız Sources sekmesine dokunun ve Youtube’u seçin.
  • İndirmek istediğiniz şarkıyı aratın. Şarkı açılınca ekranın altında “Download” butonu çıkacaktır. Download butonuna dokunun ve youtube’da açtığınız videoyu mp3 formatında indirin.
  • Files sekmesinde youtube ve diğer platformlardan indirdiğiniz şarkı ve videoları göreceksiniz.
  • Files sekmesinde yer alan Video sekmesinde Videolara, Audio sekmesinde ise müziklerinizi görebilirsiniz. Buraya yer alan video ve müzikleri, internetsiz olarak iPhone’da dinleyebilirsiniz.

iPhone’da internetsiz müzik dinlemenin ve iPhone’a müzik indirmenin en basit yöntemi budur arkadaşlar. Yorum kısmından aklınıza takılanları sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık