Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme

iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme

0

iPhone’da internetsiz müzik dinlemek mümkün mü? Evet, sizlere tanıtacağımız uygulama sayesinde istediğiniz şarkıyı youtube üzerinden telefonunuza indirebilir ve iPhone’da internetsiz müzik dinlemenin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile Dropbox, Google Drive gibi bulut hesaplarınızda yer alan şarkılara da erişebilirsiniz.

Offline Music: Converter iplay uygulaması sayesinde istediğiniz şarkıyı youtube, facebook, instagram, soundcloud gibi platformlardan indirebilir ve iPhone’da internetsiz müzik dinleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca, One Drive, Google Drive, Dropbox’a bağlantı sağlamaktadır. Böylece bu bulut hesaplarınızda yer alan şarkıları da yine iPhone’da dinleyebilirsiniz. Gelin şimdi iPhone’da internetsiz müzik dinleme nasıl yapılır? Offline Music: Converter iPlay nasıl kullanılır? resimli olarak anlatalım.

iPhone İnternetsiz Müzik Dinleme

  • App Store’de yer alan Offline Music: Converter iPlay uygulamasını indirin.
  • Offline Music uygulamasını açın. Uygulamanın ana ekranında (Clouds & Local sekmesi) One Drive, Google Drive, Dropbox ve Gallery seçeneklerini göreceksiniz. Örneğin, Dropbox hesabınız var ve dropbox’a mp3 şarkılar yüklediyseniz, Dropbox’a tıklayın ve uygulama için bağlantı izinlerini verin. Artık burada yer alan şarkılarınıza erişebilir ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

iplay source

  • Eğer youtube üzerinden şarkı aramak ve iPhone’a indirmek istiyorsanız Sources sekmesine dokunun ve Youtube’u seçin.
  • İndirmek istediğiniz şarkıyı aratın. Şarkı açılınca ekranın altında “Download” butonu çıkacaktır. Download butonuna dokunun ve youtube’da açtığınız videoyu indirin.
  • Files sekmesinde youtube ve diğer platformlardan indirdiğiniz şarkı ve videoları göreceksiniz. Youtube’dan video şeklinde indirilme yapılmaktadır.

iplay youtube video indirme

  • Youtube’dan indirdiğiniz videonun yanındaki … üç noktaya dokunun ve açılan menüden Convert seçeneğini seçin. Menüden mp3 seçeneğini seçin ve Convert butonuna dokunun. Böylece indirmiş olduğunuz videoyu şarkıya dönüştürmüş olacaksınız.

iplay convert mp3

Files sekmesinde yer alan Video sekmesinde Videolara, Audio sekmesinde ise müziklerinizi görebilirsiniz. Buraya yer alan video ve müzikleri, internetsiz olarak iPhone’da dinleyebilirsiniz.

iphone muzik dinleme

iPhone’da internetsiz müzik dinlemenin ve iPhone’a müzik indirmenin en basit yöntemi budur arkadaşlar. Yorum kısmından aklınıza takılanları sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın