Ana sayfa BLOG iPhone’a Yüklenen Tüm Uygulamaları Görüntüleme

iPhone’a Yüklenen Tüm Uygulamaları Görüntüleme

0

iPhone’u aldığınız ilk günden itibaren telefona yüklenen tüm uygulamaları ve tüm satın almaları görüntüleyebilirsiniz. iPhone’a indirdiğiniz uygulamaları silseniz bile, Apple Kimliğinizde yer alan Satın Alma Geçmişi bölümünden indirdiğiniz veya ödeme yaptığınız tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

iPhone’u aldığınız günden itibaren hangi uygulamaları indirdiğiniz ve hangi uygulamaya ne kadar ödeme yaptığınız Satın Alma Geçmişinize kaydedilmektedir. Satın alma geçmişini kullanarak kendinizin, çocuğunuzun veya eşinizin telefona hangi uygulamaları yükleyip daha sonra sildiğini görüntüleyebilirsiniz.

iPhone’da Satın Alma Geçmişi Görüntüleme

  • Ayarlar‘ı açın ve ekranın en üstünde yer alan Adınıza dokunun.
  • iTunes ve App Store seçeneğini seçin.
  • Ekranın üstünde yer alan Apple Kimliği bağlantısına dokunun ve açılan menüden Apple Kimliğimi Göster seçeneğini seçin.
  • Satın Alma Geçmişi seçeneğini seçin.

iphone satin alma gecmisi

Satın Alma Geçmişi sayfasında daha önce ücretli veya ücretsiz olarak telefona yüklediğiniz tüm oyun ve uygulamaları görebilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamalarda 0,00 TL yazacak, ücretli satın aldığınız uygulamalarda ise ödediğiniz tutar gözükecektir.

Varsayılan olarak son 90 günlük geçmişiniz görüntülenmektedir. Ekranın üst kısmında yer alan 90 Gün yazısına dokunup yıllara göre satın alma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

satin alma gecmisi tarih

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın