iPhone’a YouTube videosu nasıl indirilir? iPhone’a YouTube’dan video indirmek için YouTube Premium satın alabilir veya ücretsiz olarak Siri Kestirmelerini kullanabilirsiniz. Siri kestirmeleri sayesinde iPhone’da yapılması çok zor işlemleri çok kolay bir şekilde yapabiliyoruz. iPhone’a YouTube videosu indirmek için de siri kestirmelerini kullanacağız.

iOS 12 ile birlikte gelen Siri Kestirmeleri birçok zorlu işlemi kolay bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Bizde bu yazımızda Siri Kestirmesi ile iPhone’a YouTube’dan video nasıl indirilir tüm detaylarıyla resimli olarak anlattık.

iPhone’a YouTube Videosu İndirme

  • iPhone veya iPad’e buradan Kestirmeler uygulamasını indirin.
  • iPhone’a youtube videosu indirmek için kullanacağımız Download Youtube kestirmesini/programı indirin ve gerekli izinleri verin.
  • Youtube’dan indirmek istediğiniz videoyu açın ve videonun altında yer alan Paylaş seçeneğine dokunun.
  • Açılan menüden … Daha fazla ve ardından Kestirmeler seçeneğini seçin.
  • Kestirmeyi Çalıştır sayfası açılacaktır. Download YouTube kestirmesini seçin.
  • Video indirilmeye başlanacak ve indirme işlemi tamamlanınca açılan pencerede “Save to photo album” seçeneğini seçerek kaydetme işlemini tamamlayın.

iphone youtube video indirme kestirmeler

Telefonda yer alan Fotoğraflar > Albümler > Videolar yolunu izleyerek indirmiş olduğunuz youtube videosunu görebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İzlediğiniz video yüksek çözünürlükte ise video yüksek çözünürlükte inecektir.

iphone youtube indirilen video

iPhone’a video indirmek için programa gerek yoktur. Kestirmeler sayesinde video indirmek bu kadar basit arkadaşlar. Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

  1. Bu adımları yapıyorum ama bende çalışmıyor. “URL belirtilmedi.” uyarısı veriyor, neden olabilir acaba?

Yorumdan çık