Ana sayfa BLOG iPhone X Sağlamlık Testi: 1000 Ft. Yüksekliğindeki Köprüden Attılar

iPhone X Sağlamlık Testi: 1000 Ft. Yüksekliğindeki Köprüden Attılar

0

Apple’ın 10. yılına özel olarak geliştirdiği iPhone X için farklı bir sağlamlık testi yapıldı. Sıradışı sağlamlık testleriyle bilinen TechRax youtube kanalı iPhone X’i 1000 ft. (304.8 metre) yükseklikteki köprüden aşağıya attı ve iPhone X’in sağlamlığını test etti.

Youtube’nin sıradışı sağlamlık testleriyle bilinen TechRax youtube kanalı iPhone X için farklı bir sağlamlık testi gerçekleştirdi. 1000 ft. yüksekliğindeki bir köprünün üstüne çıkan eleman elindeki iPhone X’i aşağıya attı ve daha sonra telefonu bulup kontrol etti.

Köprüden atılan iPhone X, zorlu bir mücadele sonunda düştüğü yerden alındı. Bildiğiniz gibi iPhone X’in arka paneli cam malzemeden meydana geliyor. Bu yüzden yapılan test sonunda telefonun arka paneli ve ekranı çatlıyor. Ancak şaşırtıcı bir şekilde iPhone X sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yani 1000 ft. yükseklikten atılan iPhone X, ekran ve arka paneldeki kırık ve çatlakları saymazsak sağlamlık testinden başarıyla çıkıyor.

iPhone X özellikleri için tıklayın.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın