Hazır, nişan al, ateş et! Silahlı oyunlar patlamalarla, şiddet eylemleriyle ve tabii ki çok sayıda silah ateşiyle dolu yüksek oktanlı hızlı tempolu adrenalin pompalama oyunlarıdır.  iPhone ve iPad’de oynayabileceğiniz en iyi Shooter silahlı / nişancılık oyunlarını sizler için inceledik.

Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout, konsol benzeri bir oyun deneyimini iPhone’da veya iPad’de sunan, birinci şahıs bir askeri oyundur.

İtalya’daki bir misyonla başlayarak, dünya serbest bırakma ordusunun askerlerinin bol miktarda silah altına almak üzere dünyayı gezdirdiği Caydan Phoenix’i yalnız başına yürütüyor.

modern combat 5

Askerinizin yükünü ve özel yeteneklerini özelleştirebilirsiniz; yani, her bir görevi, rulo yapmak istediğiniz oyun stiline göre ayarlayabilirsiniz. Rütbenizi arttırırken, daha fazla silaha erişeceksiniz, böylece düşmanlarınızı yenmek için daha fazla seçeneğiniz olacak.

Modern Combat 5 oyununda 5 farklı oyun modu bulunmaktadır: Herkese açık, VIP, Kadro savaşı, Bayrak yakalama, Bölge kontrolü ve Kargo.

Modern Combat 5: Blackout indir

Into the Dead

into dead

Into the Dead en başarılı zombi oyunlarından biridir. Oyun genel olarak bir silah, zombi ve kaçış oyunudur. Elinizdeki silahla sonsuz sürü şeklindeki zombiler arasından kaçarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Mısır alanlarını, ormanları ve otlakları gezerken, etrafınızdaki zombileri atlatmanız gerekir, sizi öldürmeden önce zombileri öldürmek için yolda silahlar toplamalısınız.

Oyundaki görseller basit ama son derece ürkütücüdür ayrıca en önemlisi öne çıkan ölüm sesleri oldukça başarılıdır. Zombilerin hırlaması, kahramanın ağır nefes alışı, mısır tarlalarındaki ayak sesleri ve yenildiğinde çıkan çığlıklar bile bu oyunu oynamak için yeterlidir. Ancak oyunu oynarken adrenalininizin yükseleceğini ve biraz tırsacağınızı unutmayın.

Into the Dead indir

World of Tanks Blitz

world of tanks blitz

Atıcılık, Nişan ve Silah oyunlarının sadece silahlarla olduğunu kim demişse yanlış demiş. İşte karşınızda World of Tanks Blitz. Bu oyunda tankların savaşı sizi bekliyor. Oyunda bir Tank pilotu olarak görev yapıyor ve çevrimiçi savaşa katılıyorsunuz.

World of Tanks Blitz oyununda 250’den fazla tank bulunmaktadır. Kendi tankınızı alın ekibinizi kurun ve 7’ye 7 savaşlara katılın. Oyunun en güzel yanı takım kurmak ve oyunun tadını çevrimiçi gerçek kişilerle çıkarmaktır. World of Tanks Blitz aynı zamanda iPhone ve iPad için en iyi Strateji oyunlarından biridir.

World of Tanks Blitz indir

Call of Duty: Strike Team

call of duty

Konsol ve PC’den tanıdığımız Call of Duty’nin mobil oyunu Call of Duty: Strike Team bizim en beğendiğimiz mobil savaş oyunlarından biridir. Oyunda hem kendinizi hem de takımınızı yönetiyorsunuz.

Call of Duty: Strike Team oyununda çok çeşitli silahlar ve başarılı grafikler sizi bekliyor. Sadece bunlar değil oyunda kullanılan yapay zeka da oldukça etkileyici.

Call of Duty: Strike Team indir

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved

geometry wars 3

Geometri Savaşları 3’ün temel amacı, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır ve bu da daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olur. Haritanın merkezinde bir pençe şeklindeki gemiyi kontrol ediyorsunuz ve oyun alanındaki diğer gemilerin atışıyla görevlendirilmiş durumdalar.

Bu ikili atıcı, cansız renklerle dolu ve heyecanlı bir dünyada tekrarlanabilir oyun sunuyor. Grafikler, müzik ve oyun hepsi çok pürüzsüz ve birbirine bağlı. Geomertry Wars 3 ücretli bir oyundur ve 9.99$’dır.

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved indir

Ready Steady Bang

ready steady bang

Ready Steady Bang bir düello oyunudur. Ready Steady Bang, minimalist yaklaşımı sevenler için mükemmel olan ve bu listede diğerlerinden daha basit bir shooter (silah) oyunudur.

Bu siyah-beyaz karikatür benzeri düello oyununda, oyuncular geri sayım bittikten sonra ekranın yan tarafına dokunuyor. “Patlama” rastgele aralıklarla olur, yani tetiği çekmeden önce duymak için beklemek zorundasınız.

Bu oyun hız ve reflekslere dayanan bir oyundur. Oyunu bir arkadaşla oynamak kesinlikle eğlencelidir. İki kişilik oyun modunun dışında bir de ilerlediğinizde zorlaşan tek kişilik bir oyun modu da bulunmaktadır. Ready Steady Bang 0.99$’dır.

Ready Steady Bang indir

Overkill 3

overkill3

Atış oyunlarındaki birinci sınıf bir kişiye göre üçüncü şahıs perspektifini tercih ederseniz, Overkill 3 seveceğiniz bir oyundur.

Hareketinizi kontrol etmediğiniz bu silah oyununda, yalnızca silahınızı hedef alıp vurmanın kontrolü altında olduğunuz için oynamak oldukça kolaydır.

Her göreve başlamadan önce bir cephane seçeceksiniz; yani, sahip olduğunuz silahları özelleştirebilir ve oyun boyunca ilerlerken yenilerini kilitlersiniz. Daha fazla misyonun kilidini açmak için, misyon boyunca hedefleri tamamlayarak yaptığınız yıldızları toplamanız gerekir. Ne kadar çok yıldız toplamış olursanız, o kadar çok misyon yaparsınız.

Overkill 3 indir

Dead Trigger 2

dead trigger

Dead Trigger 2, App Store’da daha eski bir oyun olmasına rağmen, iPhone’unuzda veya iPad’inizde oynayabileceğiniz sağlam bir silahlı zombi oyunudur.

Zombilerin olduğu yerde genellikle silahlar bulunur ve Dead Trigger 2’de her ikisi de çoktur! Dead Trigger 2 ücretsizdir.

Dead Trigger 2 indir

iPhone ve iPad için bizim favori silahlı oyunlarımız bunlar. Sizlerde beğenerek oynadığınız oyunları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

Yorumdan çık