Okulların tatil olmasıyla birlikte öğrenciler artık doyasıya oyun oynayabilirler. PhoneArena.com sitesi Android ve iOS platformunda oynayabileceğiniz en iyi yeni oyunların bir listesini hazırladı. Bizde sizler bu konuyu teloji.com’a taşıdık.

Listemizde Asphalt 9: Legends, Homo Machina, Dead Island Survivor ve daha birçok oyun yer alıyor. Listemizde yer alan oyunların tümü hem android hem de iOS ile uyumludur. Gelin lafı daha fazla uzatmadan yeni çıkan en iyi mobil oyunlara bakalım.

Asphalt 9: Legends


Asphalt 8: Airborne ve birçok başarılı mobil oyunun yapımcısı Gameloft’un yeni araba yarış oyunu Asphalt 9: Legends. Oyun artık çok daha iyi grafiklere sahip. Eğer yeni bir telefonunuz veya tabletiniz varsa ve görüntü performansını görmek istiyorsanız Asphalt 9 doğru tercih olacaktır. Yarış oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir oyun.

iOS için Asphalt 9: Legends indir

Android için Asphalt 9: Legends indir

Darkness Rises


Darkness Rises, iOS ve Android’de oynayabileceğiniz yeni bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun konsol oyunları gibi kaliteli görselleri ile dikkat çekiyor. Oyunca Cengaver, Büyücü gibi birçok farklı sınıf yer alıyor.

iOS için Darkness Rises indir

Android için Darkness Rises indir

Homo Machina


Homo Machina, bilim insanı Fritz Kahn’ın çalışmalarından esinlenerek geliştirilmiş farklı bir bulmaca oyunu. Oyun listemizdeki ilk ücretli mobil oyun. Oyun Android platformunda 17.99 TL, iOs platformunda ise 12.99 TL.

iOS için Homo Machina indir

Android için Homo Machina indir

Valkyrie Profile Lenneth


Valkyrie Profile Lenneth, İskandinav mitolojisi içeren RPG tarzı bir oyun.

iOS için Valkyrie Profile Lenneth indir

Android için Valkyrie Profile Lenneth indir

Dead Island Survivors


Listemizde beklenen Zombi oyunu. Dead Island Survivors RPG tarzı oldukça başarılı bir zombi oyunu. Oyunun grafikleri ve karakterleri oldukça iyi. Eğer başarılı bir zombi aksiyon oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre.

iOS için Dead Island Survivors indir

Android için Dead Island Survivors indir

Mayhem Combat


Mayhem Combat, karşılıklı dövüş tarzı olan başarılı bir oyun. Bu oyun aslında listenin biraz daha alt sıralarında yer alıyordu ancak oyunu indirip oynadık ve çok sevdiğimiz için listede biraz daha üst sırada yer verme gereği duyduk.

iOS için Mayhem Combat indir

Android için Mayhem Combat indir

Battleheart 2


2011 yılı yapımı Battleheart’ın beklenen 2. serisi Battleheart 2, epic gerçek zamanlı battleların yapıldığı keyifli bir oyun. Oyunda 12 farklı kahraman yer alıyor.

iOS için Battleheart 2 indir

Android için Battleheart 2 indir

Space Pioneer


Listemizdeki bir diğer RPG oyunu. Space Pioneer uzayda geçen bir RPG oyunu. Oyunu oynamak için çok hızlı reflekslere sahip olmalısınız.

iOS için Space Pioneer indir

Android için Space Pioneer indir

Dere Evil Exe

Dere Evil Exe, eski kara kutu atari oyunlara benzeyen grafikleriyle nostalji seven oyun tutkunları için listemizdeki yerini aldı. Bu arada oyun Edamame tarafından 2018’in en iyi mobil oyunu seçildi.

iOS için Dere Evil Exe indir

Android için Dere Evil Exe indir

Motorsport Manager 3


Listemizdeki tek yarış oyunu elbette Asphalt değil. Listemizde yer alan diğer bir yarış oyunu ise Motorsport Manager 3. Oyun adından da anlayacağınız üzere bir menajerlik oyunu.

iOS için Motorsport Manager 3 indir

Android için Motorsport Manager 3 indir

Evet burada en iyi mobil oyunlar 2018 listemizin sonuna geldik. Sizlerde yorum kısmından yeni keşfettiğiniz başarılı mobil oyunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap