iPhone’da instagram video indirme nasıl yapılır bu yazımızda tüm detaylarıyla anlatacağız. iOS için geliştirilen birçok repost uygulaması aynı zamanda instagram videolarını iPhone’a indirmeyi sağlamaktadır. Bu yazımızda iPhone’a instagram videosu indirmek için kullanabileceğiniz en iyi 3 uygulamayı ve video indirme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatacağız.

Instagram’da beğendiğiniz gönderileri kendi instagram hesabınıza paylaşmak için REpost uygulaması kullanabilirsiniz. Bazı Repost uygulamaları, sadece fotoğrafları paylaşmanızı sağlarken bazı Repost uygulamaları videoları paylaşmanızı hatta videoları telefona indirmenizi sağlamaktadır. Şimdi iPhone’a instagram videosu indirmek için kullanabileceğiniz 3 başarılı repost uygulamasını sizlere tanıtacağız. Ayrıca bu uygulamalar ile iPhone’a instagram videosu nasıl indirilir detaylı olarak anlatacağız.

En İyi iPhone Instagram Video İndirme Uygulamaları

  1. Repost For Instagram Video indir
  2. Repost For Instagram ⁺
  3. Repost+ for Instagram . 

iPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki 3 uygulamadan birini iPhone’a indirip kullanabilirsiniz. Bu üç uygulamada aynı çalışma prensibine sahiptir ve her üçüde instagram video indirme konusuna kusursuzca çalışmaktadır.

  • iPhone’a indirdiğiniz instagram video indirme uygulamasını açın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan instagram simgesine dokunun.
  • Instagram’da indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde yer alan … üç noktaya dokunun ve çılan menüden Bağlantıyı Kopyala seçeneğini seçin.
  • Ekranın sol üst köşesinde yer alan Repost yazısına dokunarak Instagram Video İndirme uygulamasına geri dönün.

iphone instagram video indirme 1

  • Uygulamayı açtığınız zaman instagram videosu otomatik olarak Repost için hazır hale getirilecektir.
  • Uygulamanın alt kısmında yer alan All repost sekmesine dokunun.
  • Instagram videosunu seçin. Repost butonuna dokunun ve son olarak Save Video diyerek instagram videosunun iPhone’a indirin.

iphone instagram video indirme 2

iPhone’a indirdiğiniz instagram videolarına Fotoğraflar uygulamasından erişebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık