Ana sayfa BLOG iPhone 7’ye Erimiş Altın Dökerseniz Ne Olur ?

iPhone 7’ye Erimiş Altın Dökerseniz Ne Olur ?

0

Youtube’nin çılgın test videolarıyla tanınan TechRax yeni bir iPhone 7 videosu hazırladı. Hazırlanan videoda külçe altın eritilip iPhone 7’nin üzerine döküldü. Eritilmiş altınla test edilen iPhone 7’nin dayanıklılığı test edildi.

TechRax’ın hazırladığı çılgın dayanıklılık testinde önce külçe altınlar gösteriliyor. Özel bir kapta eritilen altın iPhone 7’nin ekranına dökülüyor.

Eritilmiş altın iPhone 7’nin ekranına döküldüğü anda telefonun ekranında ciddi hasar oluşuyor ve telefon kendiliğinden farklı uygulamaları çalıştırıyor. Aradan biraz süre geçtikten sonra iPhone 7 kendini toparlıyor ve çalışmaya devam ediyor. Telefon ekranında ciddi hasar oluşmasına rağmen uygulamalar sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Telefonun hoparlöründe bir sıkıntı olmuyor. Müzik ve video oynatmaya devam ediyor. Ancak ekranda oluşan hasar nedeniyle dokunmatik ekran kendiliğinden farklı uygulamalar arasında geçiş yapmaya devam ediyor.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın