Apple’ın yeni iPhone 15 serisini 12 Eylül’de tanıtması bekleniyor. Lansman tarihi yaklaşırken yeni sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Ortada dolaşan söylentilere göre iPhone 15 Pro serisi Altın rengi yerine Titan Gri renk seçeneğiyle gelecek. 9to5mac’in hazırladığı görselde yeni Titan Gri renk seçeneği gösterildi.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in altın renk seçeneği yerine Titan Gri rengiyle geleceği söyleniyor. 9to5Mac sitesi, yeni renk adı olduğuna inandığı şeyi ve nasıl görüneceğini paylaştı. Apple, iPhone 15 Pro’da paslanmaz çeliği titanyumla değiştiriyor ve Apple’ın yeni gri renk seçeneğiyle bu değişikliğe uyması muhtemel görünüyor.

Yeni rengin pazarlama adının ne olacağı henüz net değil ancak duyduğumuz çalışma başlığı “Titan Grisi”. 9to5Mac’in aşağıda paylaştığı görüntüye göre Titan Gri renginin gümüş/beyazdan daha koyu, uzay siyahı/grafitten daha açık göründüğünü söyleyebiliriz.

iphone 15 titan gri 2

Altının yerini alan Titan Grisine ek olarak, iPhone 14 Pro ile tanıtılan Deep Purple renginin yerini lacivert bir kaplamanın alması bekleniyor. Bunlara ek olarak iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ın siyah, yeşil, mavi, sarı ve pembe tonlarında geleceğini düşünüyoruz.

Paylaş

Yorumdan çık