Ana sayfa BLOG iPhone 14 Duvar Kağıtları İndir

iPhone 14 Duvar Kağıtları İndir [4K]

0

Merakla beklenen iPhone 14 ailesi nihayet tanıtıldı. Telefonların özellikleri ve fiyatları oldukça fazla konuşuldu. Cihazlar her zaman açık ekran, yeni arayüz gibi yeniliklerle gelirken harika 4K duvar kağıtları da geldi. Sizler için iPhone 14 duvar kağıtları ve iPhone 14 Pro duvar kağıtlarını bir araya getirdik. İstediğiniz duvar kağıdını indirebilir ve telefonunuzun arka planı olarak kullanabilirsiniz.

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro duvar kağıtları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için 4K çözünürlükteki bu duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Duvar kağıtlarını telefonunuza indirebilir ve duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Duvar kağıdına tıkladığınızda yeni sekmede tam boyutta açılacaktır, buradan indirebilirsiniz.

iPhone 14 Duvar Kağıtları

iPhone 14 Wallpaper Black

iPhone 14 Wallpaper BlueiPhone 14 wallpaper Purple iPhone 14 Wallpaper Red iPhone 14 Wallpaper White

iPhone 14 Pro Duvar Kağıtları

iphone 14 Deep gold wallpaper iphone 14 Deep Purple wallpaper iphone 14 Deep silver wallpaper iPhone 14 Pro Wallpaper Purple iphone 14 wallpaper Space Black

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın