iPhone 13 ailesinin Türkiye’de henüz stoğu bulunmasa da iPhone 13 ailesinin ekran ve pil değişim ücretleri Apple’ın resmi internet sayfasında paylaşıldı. Gelin şimdi iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘ın ekran değişim ücretlerine ve pil değişim ücretlerine bakalım.

Apple, tüm cihazları için 2 yıl garanti süresi sunmaktadır. Bu süre içinde telefonun bataryasında yaşanan problemlerde ücretsiz pil değişimi yapılmaktadır. Ancak ekran değişimi garanti kapsamı dışında olduğu için telefonun ekranı çatlarsa veya kırılırsa ücret karşılığında ekran değişimi yapabilirsiniz. Gelin iPhone 13 serinin ekran değişim ücretleri nelermiş bakalım.

iPhone 13 Ekran Değişim Fiyatı

  • iPhone 13 Pro Max: 3.199 TL
  • iPhone 13 Pro: 2.749 TL
  • iPhone 13: 2.749 TL
  • iPhone 13 mini: 2.349 TL

iPhone 13 Pil Değiştirme Ücreti

iPhone’larda yaşanan donmalar, performans düşmeleri vb. birçok sorun telefonun bataryasından kaynaklanmaktadır. Eğer cihazınız garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak bataryanızı değiştirebilirsiniz. Ancak eğer cihazınızın garanti süresi dolduysa veya cihanız farklı nedenlerden dolayı garanti kapsamı dışında kaldıysa ücret karşılığında bataryanızı değiştirebilirsiniz.

iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 ve iPhone 13 mini için pil değişim ücreti aynıdır ve fiyatı: 649 TL‘dir.

NOT: Burada paylaştığımız ekran ve pil değiştirme ücretleri 15.10.2021 tarihinin fiyatlarıdır. Zaman içerisinde fiyatlarda değişiklik olabilir. Aşağıdaki linklerden Apple’ın resmi sitesinde yer alan güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişim Ücretleri

iPhone Pil Değişim Ücretleri

Paylaş

Yorumdan çık