Apple 13 Ekim’de yeni iPhone modellerini tanıttı. iPhone 12 ailesi, her yıl olduğu gibi yeni duvar kağıtları ile birlikte geldi. iOS 14.1’in kullanıma açılmasıyla birlikte iPhone 12 duvar kağıtları indirilebilir hale getirildi. Sizler için iPhone 12 duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Duvar kağıtlarını telefonunuza (iphone veya android) indirerek duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

iPhone 12 duvar kağıtları, iPhone 12’nin renkleriyle uyumlu olarak karşımıza çıktı. Duvar kağıtları mavi, siyah, yeşil, kırmızı ve beyaz renkler iyi çok iyi uyum sağlıyor.  Ayrıca her duvar kağıdının Açık mod ve karanlık mod çeşitleri var. Burada yer alan duvar kağıtları iOS 14.1’de iPhone 12’ye ayarlandığında canlı duvar kağıdı olmaktadır. Ancak canlı mod sürümlerini paylaşmanın şuan bir yolu yok.

İlginizi Çekebilir: https://teloji.com/telefon-duvar-kagitlari/

iPhone 12 Duvar Kağıtları İndir

Duvar kağıtlarının üzerine basılı tutup Kaydet diyerek telefonunuza indirebilir ve duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

iPhone 12 back light wallpaper

iPhone 12 dark black wallpaper iPhone 12 dark green wallpaper iPhone 12 light green wallpaper iPhone 12 red dark wallpaper iPhone 12 red light wallpaper iPhone 12 white dark wallpaper iPhone 12 white light wallpaper iPhone blue dark wallpaper iPhone blue light wallpaperİlginizi Çekebilir: HD Telefon Duvar Kağıtları

Paylaş

Yorumdan çık