Instagram’dan video nasıl indirilir ? Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması instagram’da kolayca video indirebilirsiniz. Bu yazımızda instagram’dan video indirmek için kullanabileceğiniz farklı yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

Instagram’da paylaşılan bir videoyu çok beğendiniz ve telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek mi istiyorsunuz yoksa o videoyu kendi hesabınızdan paylaşmak mı ? İşte bunun için sizlere en kolay şekilde instagramdan video indirme yöntemlerini anlatacağız.

1. Video Downloader for Instagram

Android kullanıcıları için önereceğimiz ilk uygulama Video Downloader for Instagram uygulamasıdır. Bu uygulama işini oldukça iyi ve pratik bir şekilde yapmaktadır. Uygulamayı ile instagram ve vine videolarını tek tıkla indirebilir veya repost edebilirsiniz.

Video Downloader for Instagram Nasıl Kullanılır ?

  • Buradan telefonunuza Video Downloader for Instagram uygulamasını indirin ve çalıştırın.
  • Daha sonra Instagram’ı açın ve indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde bulunan … 3 noktaya dokunun.
  • Açılan menüden Paylaşım URL’sini Kopyala seçeneğini seçin.
  • Şimdi Video Downloader for Instagram uygulamasını açın. Uygulama’da URL kısmında sizin kopyaladığınız videonun url’sini göreceksiniz. Paylaşma simgesine dokunduğunuzda ise karşınıza çıkan seçeneklerden “Videoyu indir” seçeneğini seçerek videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.

instagram video downloader

2. DreDown

DreDown.com instagram’dan özellikle bilgisayarınıza video indirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir internet sitesidir. Ayrıca site üzerinden youtube, facebook, vine, twitter gibi diğer servislerinde videosunu indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey instagram videosunun url adresini kopyalayıp yapıştırmak. Videolar mp4 formatında ve yüksek kalitede indirilmektedir.

3. Regrammer

Android kullanıcıları için uygulama önerisinde bulunduk ve tabi ki iOS kullanıcılarını da unutmadık. iPhone kullanıcıları için instagram’dan video indirme işlemini en iyi yapan uygulama Regrammer. App Store’de bu işi yaptığını iddia eden birçok gereksiz ve reklam dolu uygulama bulunmaktadır ancak en iyisinin Regrammer olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama reklam içerse de dozundadır. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

4. PostGraber

Instagram’dan video indirmek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise PostGraber sitesidir. PostGraber(.)com sitesine indirmek istediğiniz instagram videosunun url adresini kopyalamanız yeterlidir. Site videoyu bulup mp4 formatında bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.

5. Gramblast

Evet listemizin sonuna geldik son olarak sizlere önereceğimiz site Gramblast. Bu site de yine PostGraber ve DreDown gibi aynı maktıkla çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey instagram video url’sini kopyalayıp yapıştırmak.

Paylaş

Yorumdan çık