Ana sayfa Sosyal Medya Instagram’da Sessize Alınan Hesapları Görüntüleme

Instagram’da Sessize Alınan Hesapları Görüntüleme

7

Instagram’da, hikaye ve gönderilerini görmek istemediğiniz hesapları sessize alma özelliği bulunmaktadır. Sessize alma özelliği sayesinde, kişiyi takip etmeye devam edersiniz ancak kişinin gönderilerini görmezsiniz. Sessize aldığınız hesapları daha sonra görüntüleyip, tekrar gönderilerini açabilirsiniz. Bu yazımızda instagram’da sessize alınan hesaplar nasıl görüntülenir ve sessize alınan gönderiler nasıl açılır resimli olarak anlatacağız.

Intagram’a gelen Sessize Alma özelliği sayesinde, kişiyi takip etmeye devam edip, gönderilerini gizleyebilirsiniz. Takip ettiğiniz ancak gönderilerini görmek istemediğiniz kişiler olabilir. Bu kişileri sessize alabilir ve daha sonra tekrar sessizden çıkarmak isteyebilirsiniz. Zaman içinde kimi sessize aldığınızı unutabilirsiniz. Bunun için Instagram’ın Ayarlar bölümünde sessize alınan kişileri toplu halde görebilirsiniz.

Sessize Alınan Tüm Hesapları Görüntüleme

  • Instagram’ı açın ve Profil sekmesine gelin.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye dokunun. Açılan menünün en altında yer alan Ayarlar seçeneğini seçin.
  • Gizlilik seçeneğini seçin.
  • Sessize Alınan Hesaplar seçeneğini seçin.
  • Burada sessize aldığınız tüm hesapları görebilirsiniz.

Instagram’da Sessize Alınan Gönderiler Nasıl Açılır?

Instagram’da sessize alınan gönderi açmak, bir hesabı sessize almayla aynı şekilde yapılmaktadır. Yukarıda anlattığımız gibi sessize aldığınız kişileri görüntüledikten sonra kişinin profiline gelin. Takiptesin butonuna dokunun. Açılan menüden Sessize Al seçeneğini seçin. Burada Gönderiler ve Hikayeler seçeneğini pasif hale getirin.

Böylece artık o kişinin paylaşımları tekrar görünecektir. Instagram’da sessize alma hakkında sorularınızı bize yorum kısmından sorabilirsiniz.


7 YORUMLAR

  1. Sessize aldık sonra takipten çıktık. O kişinin de hesabı gizli . Sessize alınanlar listesinden nasıl kaldırırız peki.

      • Sorun şu, keşfetimde çıkan takip etmediğim hesapları storyleri vs sessize aldım. Lakin sessize alınanlar kısmından kaldıramıyorum. Araştırdım araştırdım tek bulduğum çözüm hesabı takipe aldıktan sonra gönderileri sessizden kaldırıp tekrar takipten çıkmam gerekecek. Bunun basit bir formulü yokmudur?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here