Instagram’da Şekilli Biyografi Yazma

Instagram profil sayfanızda biyografinizi veya profil adınızı şekilli harflerle yazabilirsiniz. Bazı kullanıcılar değişiklik olması veya profile farklı bir hava katması için profil adını veya biyografisini şekilli harflerle yazmak istiyor. Instagram şekilli yazı yazma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

Instagram biyografiye nasıl şekilli yazı yazılır?

Instagram profil adına veya biyografiye şekilli yazı yazmak için bazı internet siteleri vardır. Bu sitelere bio veya profil adınıza yazmak istediğiniz yazıyı yazarsınız. Karşınıza çıkan şekilli yazılardan istediğinizi kopyalayıp instagram biyografinize yapıştırırsınız. Şimdi gelin şekilli yazı yazma işini en iyi yapan sitelere bakalım.

En İyi Instagram Şekilli Bio Yazma Siteleri

  1. https://www.messletters.com/
  2. https://lingojam.com/FontsForInstagram
  3. https://www.piliapp.com/instagram/fonts/
  4. https://metatags.io/font-generator

Yukarıdaki siteleri tek tek deneyip istediğiniz şekilli yazıyı bulun ve yazıyı kopyalayın. Daha sonra Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin. Ekranın üst kısmında yer alan Profili Düzenle butonuna dokunun. Açılan ekranda Profil Adı veya Biyografi kısmına kopyaladığınız şekilli yazıyı yapıştırın. Bu işlemi telefondan veya bilgisayardan yapabilirsiniz.

instagram sekilli yazi yazma

Instagram Profil adı en fazla 30 karakterden oluşmaktadır. Profil adını şekilli yazmak istiyorsanız 30 karakteri aşmamasına özen gösterin.

Instagram Biyografi yazınızı ortalayarak yazma, alt alta yazma gibi konular hakkında detaylı bilgiye Instagram Biyografi Sözleri ve Kullanımı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

“Instagram’da Şekilli Biyografi Yazma” üzerine 18 yorum

Yorum yapın