Instagram’da şekilli biyografi nasıl yazılır? Bazı kullanıcılar dikkat çekmek ve profillerine farklı bir hava katmak için profil adını veya biyografisini şekilli harflerle yazmak istemektedir. Instagram profil sayfanızda biyografinizi veya profil adınızı ve kullanıcı adınızı şekilli harflerle yazabilirsiniz. Instagram kullanıcı adını şekilli yazdığınız zaman, yorumlarda ve beğenenler bölümünde adınız şekilli olarak gözükür ve daha çok dikkat çeker. Instagram şekilli yazı yazma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

Instagram Biyografiye Nasıl Şekilli Yazı Yazılır?

Instagram profil adına veya biyografiye şekilli yazı yazmak için bazı internet siteleri vardır. Bu sitelere biyografi veya profil adınıza yazmak istediğiniz yazıyı yazarsınız. Karşınıza çıkan şekilli yazılardan istediğinizi kopyalayıp instagram biyografinize yapıştırırsınız. Şimdi gelin şekilli yazı yazma işini en iyi yapan sitelere bakalım.

En İyi Instagram Şekilli Biyografi Yazma Siteleri

  1. https://www.messletters.com/
  2. https://lingojam.com/FontsForInstagram
  3. https://www.piliapp.com/instagram/fonts/
  4. https://metatags.io/font-generator

Yukarıdaki siteleri tek tek deneyip istediğiniz şekilli yazıyı bulun ve yazıyı kopyalayın. Daha sonra Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin. Ekranın üst kısmında yer alan Profili Düzenle butonuna dokunun. Açılan ekranda Profil Adı veya Biyografi kısmına kopyaladığınız şekilli yazıyı yapıştırın. Bu işlemi telefondan veya bilgisayardan yapabilirsiniz.

instagram sekilli yazi yazma

Instagram Profil adı en fazla 30 karakterden oluşmaktadır. Profil adını şekilli yazmak istiyorsanız 30 karakteri aşmamasına özen gösterin.

Instagram Biyografi yazınızı ortalayarak yazma, alt alta yazma gibi konular hakkında detaylı bilgiye Instagram Biyografi Sözleri ve Kullanımı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

18 yorum

Leave A Reply