Ana sayfa BLOG Instagram’da Şekilli Biyografi Yazma

Instagram’da Şekilli Biyografi Yazma

18

Instagram profil sayfanızda biyografinizi veya profil adınızı şekilli harflerle yazabilirsiniz. Bazı kullanıcılar değişiklik olması veya profile farklı bir hava katması için profil adını veya biyografisini şekilli harflerle yazmak isteyebiliyor. Instagram şekilli yazı yazma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

Instagram profil adını veya biyografiyi şekilli harfler ile yazmak için bazı internet sitelerini sizlere önereceğiz. Bu sitelerden istediğinizi seçin ve yazmak istediğiniz şeyi yazın. Size önerilen şekilli yazılar içinden beğendiğinizi kopyalayın ve daha sonra Profil adınız veya biyografinize yapıştırın.

Instagram Şekilli Yazı Yazmak için Kullanabileceğiniz Siteler

Yukarıdaki siteleri tek tek deneyip istediğiniz şekilli yazıyı bulun ve yazıyı kopyalayın. Daha sonra Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin. Ekranın üst kısmında yer alan Profili Düzenle butonuna dokunun. Açılan ekranda Profil Adı veya Biyografi kısmına kopyaladığınız şekilli yazıyı yapıştırın. Bu işlemi telefondan veya bilgisayardan yapabilirsiniz.

instagram sekilli yazi yazma

Instagram Profil adı en fazla 30 karakterden oluşmaktadır. Profil adını şekilli yazmak istiyorsanız 30 karakteri aşmamasına özen gösterin.

Instagram Biyografi yazınızı ortalayarak yazma, alt alta yazma gibi konular hakkında detaylı bilgiye Instagram Biyografi Sözleri ve Kullanımı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

18 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın