Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’da Repost Nasıl Yapılır

Instagram’da Repost Nasıl Yapılır

0

En popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram‘ın belki de en büyük eksikliği Repost özelliğinin olmaması. Ancak yan uygulamalar ile Instagram’da Repost yapabilirsiniz.

Repost Nedir?

Repost beğendiğiniz bir fotoğrafı kendi profilinizde paylaşmak demektir. Örneğin Facebook‘ta beğendiğiniz bir paylaşımı Paylaş butonunu kullanarak kendi duvarınızda paylaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde Twitter‘da Retweet özelliği ile paylaşılan bir içeriği kendi profilinizde paylaşabiliyorsunuz. Bu işlemin karşılığına Instagram’da Repost deniliyor.

Instagram’da Repost Nasıl Yapılır ?

Instagram’ın kendi uygulaması içinde şuanda Repost özelliği bulunmuyor. Ancak Instagram’da repost yapmak için geliştirilen uygulamalar bulunuyor. Bizim en beğendiğimiz ve yazımızda tanıtacağımız uygulama Repost for Instagram uygulaması. Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan Repost for Instagram ücretsiz ve işini gayet iyi yapan bir uygulama.

  •  Repost for Instagram uygulamasını aşağıdaki vereceğimiz linklerden indirdikten sonra uygulamayı açın.
  •  Instagram Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile giriş yapın.

repost-for-instagram-giris

  •  Uygulamada sizin takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını, instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları, popüler profil ve fotoğrafları görebilirsiniz.
  •  Repost etmek istediğiniz fotoğrafa tıklayın ve Fotoğrafın altında yer alan Repost butonuna tıklayın. Fotoğraf instagram hesabınızda paylaşılmış olacaktır.

repost-for-instagram-repost

 

Repost for Instagram uygulamasını android ve ios versiyonlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

google-play_android   itunes

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın