Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Instagram en hızlı büyeyen sosyal medya platformlarının başında geliyor. Fenomen olmak isteyen kişilerin ve kazanç elde etmek isteyen firmaların ilk tercihi her zaman Instagram oluyor. Bu yazımızda sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl instagram fenomeni olunur anlatacağız.

Instagram’da fenomen olmanın tabi ki ilk şartı takipçi sayısını arttırmaktadır. Bu hem kişisel kullanıcılar için hem de e-ticaret yapan firmalar için geçerlidir. Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar her zaman daha fazla takipçi çekmektedir. Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar daha çok merak uyandırır ve daha çok güven aşılar. Böylece yeni takipçi elde etmeniz de kolaylaşır. Bunun için ilk önce takipçi sayınızı belli bir seviyenin üzerine çıkarmanız gerekmektedir.

Instagram Fenomeni Olmak

Instagram takipçisi satan birçok firma bulunmaktadır. Ancak instagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz firmanın güvenilir ve sağlam bir firma olması oldukça önemlidir. Bizim bu konuda size önereceğimiz firma instakib sitesidir.

Neden instakib.com ?

 • Instakib, 2014 yılında kurulan Bodur Medya LTD ŞTİ bünyesinde yer almaktadır.
 • Instakib, MUSİAD üyesidir.
 • Firma %100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için internet sitesi üzerinden 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti vermektedir.
 • Canlı destekten yardım olabileceğiniz gibi site üzerinden forum doldurarak da destek alınabilmektedir.
 • Telefon, açık adres gibi bilgilerinin bulunması her zaman için bir firmayı güvenli kılmaktadır.
 • Instagram takipçi satın alma işlemini uzun yıllardır yapan firma 21.726 adet müşteriye 34.250.000 adet takipçi satışı gerçekleştirmiştir.
 • Instakib, %100 gerçek takipçi sağlamaktadır. Kesinlikle bot gibi yapay takipçiler bulunmamaktadır.
 • Instagram takipçi satın alma işlemi için sizden kesinlikle parola sorulmaz yapmanız gereken tek şey kullanıcı adınızı belirtmek ve hesabınızı herkese açık şekilde ayarlamaktır.
 • Ödeme işlemi gerçekleştikten 10-30 dakika içerisinde aktarımlar gerçekleşmektedir.

instagram followers

Paketler ve İçerik Ücretleri

15 TL karşılığında 250 İnstagram aktif Türk takipçisi satın alındığında 5 dakikada işlem onayı alınarak gerçekleştiriliyor. %20 takipçi hediyesi bulunan bu paket içeriğinde başka kullanıcıları müşterinin takip etmesi gerekmiyor. 50 TL karşılığında sunulan paket içeriğinde 1000 aktif Türk takipçi ve %50 takipçi hediyesi bulunuyor. İnstagram otomatik beğeni satın al işlemleri ise 5 dakika içerisinde gerçekleştirilerek 50TL karşılığında 25 beğeni yapılıyor ve 50 takipçi hediye ediliyor. Aylık 50 otomatik beğeni paketi 69TL karşılığında Instakib üzerinden satın alınabilmektedir. İnstagram da en hızlı yoldan popüler olabilmek için aylık 500 otomatik İnstagram beğenisi 489TL karşılığında ve 1000 otomatik beğeni paketi 899TL olarak satışa sunuluyor.

Bayan Takipçi Sayısını Artırmak

İnstagram hesabında fenomen olmak için takipçi sayısını artıran kullanıcılar özellikle bayan takipçi sayısını artırmak için İnstakib’i tercih etmektedirler. 1000 İnstagram aktif Türk bayan takipçi paket içeriği de sunan İnstakib, 99TL karşılığında bu işlemi gerçekleştiriyor. İşlem 30 dakika içerisinde onaylanarak belirtilen sosyal medya hesabına aktarımı gerçekleştiriliyor ve canlı destek biriminden her türlü konuda yardım alma imkanı müşteriye sunuluyor. İnstakib bünyesinde aktif Türk bayan takipçi sistemi yeni hizmet olarak stoklarda yerini alarak kullanıcılarını beklemektedir.

Paylaş

1 Yorum

 1. Teşekkürler detaylı bir yazı olmuş.
  Takipçi satın alımı yaptım 5 dakika içerisinde hesabımda oldu sayfayı herkese öneririm 👍

Yorumdan çık