Anasayfa Mobil Uygulamalar Instagram’da Birden Çok Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram’da Birden Çok Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır ?

4

Instagram’ın en fazla beğenilen özelliklerinden biri Hikayeler. Hikaye olarak paylaştığınız fotoğraf ve videolar 24 saat sonra kendiliğinden siliniyor. Ancak kullanıcıların çoğu birden fazla hikaye paylaşmayı bilmiyorlar. Bu yazımızdan Instagram’da birden çok hikaye ekleme nasıl yapılır anlatacağız.

Instagram’da ilk hikayeyi paylaşmada sorun yok. Instagram uygulamasını açtığınız zaman ana ekranda sol üst köşede gözüken profil resminize dokunarak video veya fotoğraf olarak hikaye paylaşabiliyorsunuz. İlk hikayeyi paylaşmadan önce profil resminizin üzerinde bir artı (+) simgesi bulunuyor. Ancak birinci hikayeyi paylaştıktan sonra artı (+) işareti gidiyor ve profil resmine dokunduğunuz zaman paylaştığınız hikaye açılıyor. Artık bundan sonra paylaşacağınız hikayeler için aşağıdaki anlattığımızı yapmanız gerekiyor.

 

Instagram hikayelere birden fazla video ve fotoğraf eklemek için ilk hikayeyi paylaşın. Ardından Instagram ana ekranıda sol üstte bulunan kamera simgesine dokunun ve 2. hikayenizi paylaşın. Diğer eklemek istediğiniz fotoğraf ve video şeklindeki hikayeler için yine ana ekranda bulunan kamera simgesini kullanın ve Hikayen olarak paylaşın.

Instagram’da birden çok hikaye paylaşmak işte bu kadar kolay.

4 YORUMLAR

    • Kardeşim instagramı aç, ekranın en üstünde hikayeler yazıyor onun altında da senin profil resmin var. O profil resmine dokunursan oradan ilk hikayeni paylaşabilirsin.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz