Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

0

Instagram biyografisine birden fazla link ekleme nasıl yapılır bu yazımızda farklı alternatiflerle anlatacağız. Normal şartlarda instagram, profile tek bir internet sitesi linki koyma imkanı sunuyor. Ancak her geçen gün popülerleşen ve ihtiyaçları artan instagram için farklı özellikler sunan hizmetler bulunuyor. Bunlardan biri de instagram profiline birden fazla link eklemeyi sağlayan servislerdir. Gelin şimdi bu işi en iyi yapan örneklere bakalım.

Instagram profiline normalde tek bir link bırakılabiliyor. Ancak farklı sosyal medya ağlarına sahip olan kişiler, website sahipleri, instagram’da satış yapan kişiler, instagram profiline birden fazla url ekleme ihtiyacı duyuyorlar. İşte tam bu noktada instagram biyografisine birden fazla link ekleme siteleri devreye giriyor. Bu sitelerde hesap açıp, kendi sayfanızı oluşturuyorsunuz. Bu sayfaya youtube, twitter, facebook gibi diğer sosyal medya hesaplarınızın URL’sini veya websitelerin linklerini ekliyorsunuz. Ve instagram biyografisine de burada oluşturduğunuz sayfanın linkini ekliyorsunuz. Instagram biyografinizde bulunan bu linke tıklayan kişilerin karşısına sizin, hesabınız açılıyor ve oradaki linkleriniz düzgün bir şekilde gözüküyor. Kullanıcılar bu linklere tıklayarak sizin bağlantılarınıza ulaşabiliyorlar.

Gelin şimdi instagram profile birden fazla link ekleme işini en iyi yapan siteleri tanıyalım.

1. Taplink.at

Taplink.at sitesi, instagram profiline birden fazla link eklemenin yanı sıra, işletmeler için birçok farklı çözüm sunmaktadır. Oluşturacağınız, kişisel açılış sayfasına, diğer sosyal medya ağlarınızın linklerini ve website linklerini ekleyebileceğiniz gibi, whatsapp, messenger gibi iletişim bilgilerini de ekleyip, potansiyel müşterilerinizin sizinle direkt iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

taplink cc

2. Linktr.ee

Linktr.ee, instagram profiline çoklu link ekleme konusunda en fazla tercih edilen sitedir. Eğer amacınız instagram biyografisine birden fazla link eklemek ve bunu güzel bir tema ile takipçilerinize sunmaksa Linktr.ee’yi deneyebilirsiniz.

Linktr.ee’nin aylık 6 Dolar olan ücretli versiyonu ve ücretsiz versiyonu bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonda sınırsız link ekleme ve QR kod özelliği bulunmaktadır. Ücretli versiyonda ise bunlara ek olarak bağlantı zamanla, linke tıkladığı zaman bekletme, öncelikli bağlantı, sosyal medya ikonları ve daha birçok farklı seçenek sunulmaktadır.

3. Tap.Bio

Instagram biyografisine birden fazla link eklemek için geliştirilen ve basit bir kullanışı olan Tap.Bio işini oldukça iyi yapmaktadır. Bu servisin, temel (ücretsiz), gümüş (ayda 5 $ / yıllık 36 $) ve altın (ayda 12 $ / yıllık 96 $) şeklinde üç üyelik tipi vardır.

tapbio

Profilinizi oluşturup – resim, avatar, başlık, biyografi, sosyal bağlantılar, e-posta, etiketler, Google analitik kimliği ve Facebook piksel kimliği ekleyebilir ve sonrasında, birden fazla URL ekleyebilirsiniz.

Instagram Profiline Link Nasıl Eklenir?

  • Instagram uygulamasını açıp Profil sekmesine gelin.
  • Profili Düzenle butonuna tıklayın.
  • Internet Sitesi yazan yere linki yazın/kopyalayın ve Bitti diyerek işlemi tamamlayın.
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın