Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği sorunların başında instagram profilime kim baktı? sorusu geliyor. Peki instagram profiline kimin baktığını öğrenmek mümkün mü? Instagram profiline bakanları gösteren uygulama veya program var mı? Tüm bu soruları sizin için cevaplayacağız.

Hiç kuşkusuz son dönemlerin en popüler sosyal medya platformu instagram oldu. Facebook’u tahtından eden instagram günlük aktif kullanıcı sayısıyla şuan lider konumda. Eskiden facebook profilime kim baktı sorusu çokça sorulurken artık instagram profilime kim baktı soruları çoğalmaya başladı. Peki instagram profiline bakan kişiler görülüyor mu?

Arkadaşlar lafı fazla uzatmadan sorunun cevabını verelim: HAYIR. Instagram profiline bakanları gösteren bir uygulama veya program yoktur. Instagram profiline bakan kişileri gösterdiğini iddia eden web siteleri ve uygulamalar tamamen yalandan ibarettir ve bu tür sitelere ve uygulamalara güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Sosyal medya ortamlarının son dönemlerde en çok eleştiri aldığı konuların başında gizlilik gelmektedir. Gizliliğin bu kadar önemli olduğu bir zamanda hiçbir sosyal medya uygulaması böyle bir şeye izin vermez. Ondan dolayı instagram profilime kim baktı diye kafanızı fazla yormayın.

Paylaş

Yorumdan çık