Anasayfa BLOG Instagram Hikayelerde Gökkuşağı Yazı Yazma

Instagram Hikayelerde Gökkuşağı Yazı Yazma

0

Instagram hikayelerde paylaştığınız bir gönderinin üzerinde yer alan yazıya gökkuşağı efekti verebilirsiniz. Gökkuşağı renklerinde nasıl yazı yazıldığını tüm detaylarıyla anlattık.

Instagram’da paylaştığınız hikayelerin daha dikkat çekici ve farklı olmasını istiyorsanız yazdığınız yazıyı gökkuşağı renklerinde yazabilirsiniz. Çok az kişinin bildiği bu özellik sayesinde, hikayelerinizle fark yaratabilirsiniz.

Instagram’da Gökkuşağı Yazı Yazma

  • Instagram hikayenize gökkuşağı renk efekti vermek istediğiniz yazıyı yazın.
  • Yazının üzerine basılı tutarak tümünü seçin. (Tümünü Seç seçeneğini kullanabilirsiniz.)
  • Yazıyı seçtikten sonra, yazının başındaki veya sonundaki çizgiye basılı tutun ve üzerinde beyaz bir üçgen çıkmasını sağlayın ve basılı tutmaya devam edin.

  • Aşağıdaki renklerden birinin üzerine basılı tutun ve renk paletini açın.
  • Son olarak renk paletindeki parmağınızla, yazının sonundaki parmağınızı aynı anda yavaş yavaş sürükleyin. Böylece yazı içindeki harfleri tek tek seçecek ve renk paletinden de sürekli renk geçişi olacağı için yazıya gökkuşağı efekti vermiş olacaksınız.

Instagram’da gökkuşağı yazı yazma işlemi aşağıdaki hareketli resimde gösterilmiştir.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz