Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Gizli Hesaptan Video İndirme Yöntemleri

Instagram Gizli Hesaptan Video İndirme Yöntemleri

1

Instagram videosu indirmek, android ve ios uygulamalar ile oldukça kolaydır. Ancak bu uygulamalar gizli profile sahip hesapların paylaşımlarını indirememektedir. Bu yazımızda gizli hesaptan instagram videosu indirmek için 3 farklı yöntem anlatacağız.

Intagram’da beğendiğiniz videoları indirip kendi sayfanızda veya profilinizde paylaşabilirsiniz. Repost adı verilen uygulamalar bunu basit birkaç adımda yapmanızı sağlamaktadır. Ancak bazı instagram hesapları gizli olduğu için burada paylaşılan gönderiler repost uygulamaları ile indirilememektedir. Şimdi sizlere üç farklı yoldan insta gizli hesap videosu indirmeyi anlatacağız.

Instagram Gizli Hesaptan Video İndirme – Online Yöntem

  • Gizli profil videosunu indirmek için öncelikle buradaki siteye giriş yapın.
  • Tarayıcınızdan instagram.com adresine giriş yapın ve indirmek istediğiniz video veya fotoğrafa tıklayın.
  • Tarayıcının adres çubuğundaki adresi kopyalayın.
  • Yeni bir sekme açıp kopyaladığınız adresi Yapıştır ve Git yapın.
  • Açılan sayfaya sağ tıklayıp kaynağı görüntüle diyin.
  • Şimdi öncelikle adres çubuğundan ilk kopyaladığınız adresi, ardından kaynağı görüntüle dediğinizde açılan sayfayı kopyalayıp Sitedeki ilgili yerlere kopyalayın.
  • Aşağıdaki videoyu izleyerek anlatmak istediğimiz şeyi daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu yöntemi test ettik ve %100 çalışıyor.

Gizli Hesaptan Video İndirme – Uygulama ile

Whatsapp için birçok özelliklik sunan Whatsapp Aero uygulamasını duymuşsunuzdur. Onun yapımcısının geliştirdiği Instagram Aero uygulaması ile gizli profillerin paylaştığı videoları indirebilirsiniz.

Uygulamanın güvenli olduğu söyleniyor ancak biz yinede tedbirli davranmanızı öneriyoruz. Uygulamayı kullanmak için telefonunuzdaki Instagram uygulamasını kaldırmanız ve InstAero uygulaması ile oturum açmanız gerekiyor. Onun için yeni bir hesap oluşturup bu hesabınız ile oturum açarsanız, güvenlik endişeleriniz de giderilmiş olur.

Instaero indirmek için tıklayın.

Gizli Hesaptan Video İndirmek için Farklı Bir Yöntem

Bir hesaptan fotoğraf kaydetmenin en basit yolu bildiğiniz gibi ekran resmi çekmektir. Buna benzer şekilde gizli bir hesaptaki videoyu indirmek için de ekran kaydı yapabilirsiniz. Artık birçok android telefonda ve iPhone’larda dahili ekran kaydetme özelliği bulunuyor. Bu uygulama ile ekran kaydı yapabilir ve daha sonra videoyu düzenle diyerek, gözükmesini istemediğiniz yerleri kırpabilir ve videonun belli bir yerini kaydedebilirsiniz. Bunun denemesini iPhone ile yaptık ve oldukça başarılı oldu. Birçok android telefonda da benzer şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın