Samsung yarın yeni amiral gemisi Galaxy S20 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung’un Note serisi ile birlikte amiral gemi telefonlarını oluşturan Galaxy S serisi, markanın en güçlü telefonlarını oluşturuyor. Gadgetsdeck.com sitesi de, büyük lansman yaklaşırken şimdiye kadar üretilen tüm Galaxy S modelleri için infografik (bilgi, veri ve bilgi birikimlerini görsel olarak sergileyen grafiklerdir) hazırladı.

Samsung ilk Galaxy S serisi modeli olan Galaxy S’i 10 Haziran 2010 tarihinde tanıttı. En yeni Galaxy S serisi olacak olan Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra ise 11 Şubat tarihinde tanıtılacak. Samsung tanıttığı her yeni amiral gemisiyle akıllı telefonlarına en az bir heyecan verici özellik kattı. Gelin isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri geçmişten günümüze tüm Galaxy S serisinin özelliklerini içeren infografik ile baş başa bırakalım.

tum galaxy s serisi infografik scaled

 

 

Sizin favori Galaxy S cihazınız hangisi? Hangi telefonla gelen özellik sizin için en heyecan verici özellikti. Yorumlarınızı bekliyoruz. Fotoğrafın gerçek boyutuna kaynak sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Paylaş.

Yorum Yap