Telefonun Galerisinde bulunan bir fotoğrafı Huawei Watch’un tüm modellerinde saat kadranı olarak ayarlayabilirsiniz. Biz bu yazımızda Galeri’de yer alan fotoğrafı Huawei Watch Fit 2 için kadran yapmayı göstereceğiz. Ancak aynı işlemi yaparak telefonunuzdaki fotoğrafı, Huawei Watch Fit, Huawei Watch GT 2, GT 2 Pro, Huawei Watch GT 3 Pro gibi modellerde de duvar kağıdı (kadran) olarak ayarlayabilirsiniz.

Huawei akıllı saatinizin kadranını değiştirmek için bildiğiniz gibi Huawei Sağlık uygulaması kullanılmaktadır. Telefonunuzdaki bir fotoğrafı kadran olarak ayarlamak için de yine Huawei Sağlık uygulamasını kullanacağız. HarmanyOS, Android ve iOS telefondaki fotoğrafı kadran olarak ayarlayabilirsiniz. Biz örneğimizde Samsung marka bir Android telefon kullandık. Gelin şimdi adım adım fotoğrafı kadran yapmayı anlatalım.

Telefondaki Fotoğrafı Huawei Saatlerde Kadran Olarak Yükleme

 • Huawei Sağlık uygulamasını açın ve Cihazlar sekmesine gelin.
 • Saat Kadranları seçeneğine dokunun.
 • Sahip Olduklarım sekmesine dokunun.
 • Açılan ekranda ilk kadranın altında Gallery yazmaktadır. Buna dokunun.
 • Artı + simgesine dokunun ve Galeri seçeneğini seçin. Galerinizde yer alan fotoğraflardan dilediğinizi seçin.
 • Son olarak Kaydet butonuna dokunun. Seçmiş olduğunuz fotoğraf saatinize duvar kağıdı olarak yüklenecektir.

telefondaki fotografi huawei watch duvar kagidi yapma

Türkiye’de şuan akıllı saat pazarının lideri konumunda bulunan Huawei, akıllı saatlerinde sunmuş olduğu birçok özellik ve uygun fiyatıyla beğeni topluyor. Huawei Watch serisinin sunduğu en güzel özelliklerden biri de saat kadranını kişiselleştirebilme ve telefondaki fotoğrafı saat kadranı olarak ayarlayabilme. Huawei Watch serisi için Galerideki fotoğrafı kadran (duvar kağıdı) olarak ayarlama işlemi yazımızda anlattığımız gibi basit. Sormak istediğiniz soruları bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Paylaş

4 yorum

 1. İyi günler huwei watch fit2 saati aldim ama saat kadrani yukleyemiyorum ne yapmam gerek yardımcı olursaniz.

  • Osman Çokgezer on

   Ne yapmak istediğinizi tam olarak açıklayabilirseniz, daha iyi yardımcı olabiliriz. Telefon ve saatinizin yakın olmasına dikkat edin. Ayrıca bluetooth’un açık olduğundan ve bağlantının kurulmuş olduğundan emin olun.

 2. Merhaba ben dediğiniz gibi yaptım ama uygulamada kaydediliyor gözüküyor saatte yükleniyor yazıyor fakat olmuyor

  • Osman Çokgezer on

   Saat kadranına basılı tuttuğunuz zaman, kayıtlı olan temaları görebilirsiniz. Basılı tuttuğunuzda kaydettiğiniz kadranları görebiliyor musunuz?

Yorumdan çık