Bu yazımızda Huawei telefonlara format atma işlemini anlatacağız. Telefonunuzun ayarlar bölümünden telefonunuzu resetleyerek telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Bu işlem telefonunuzdaki tüm verilerin, fotoğrafların, videoların, uygulama ve oyunların kalıcı olarak silinmesini sağlayacaktır.

Huawei telefonunuzun Ayarlar bölümünden Tüm Ayarlarınızı Sıfırlayabilir veya telefonunuzu Fabrika Verilerine Sıfırlayabilirsiniz. Tüm Ayarları Sıfırla seçeneği tüm ağ ayaları, parmak izleri, yüz verileri, kilit ekranı şifresi ve uygulama ayarlarınızı silecektir ancak telefonunuzdaki hiçbir veri ve belge silinmeyecektir. Fabrika Verilerine Sıfırla seçeneği ise telefonunuzdaki tüm veri, belge ve içerikleri tamamen silecektir.

Huawei – Fabrika Verilerine Sıfırla (Format / Reset İşlemi)

  • Ayarlar > Sistem > Sıfırlama yolunu izleyin ve Fabrika Verilerine Sıfırla seçeneğini seçin.
  • Telefonu Sıfırla seçeneği seçin ve açılan ekranda tekrar Telefonu Sıfırla butonuna dokunun.

huawei fabrika verilerine sifirlama

Cihazınızı sıfırlamak tüm sistem verilerini ve yüklü uygulamaları silecektir. Müzik ve fotoğraflar gibi kişisel dosyalarınız kalıcı olarak silinecektir. Ve bu işlemin geri döndürülemez olduğunu unutmayın. Veri kaybını önlemek için Sıfırlama işlemi öncesi telefonunuzu yedekleyin.

Huawei – Tüm Ayarları Sıfırla

  • Ayarlar > Sistem > Sıfırlama yolunu izleyin ve Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğini seçin.
  • Açılan ekranda Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğini seçin.

huawei tum ayarlari sifirlama

Tüm Ayarları Sıfırla işlemi, Hiçbir veri ve belgeyi silmez. Sadece telefonunuzda kullandığınız ayarları sıfırlar.

Paylaş.

Yorum Yap