Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Alma

0

Huawei P30 Pro ile ekran görüntüsü almak için üç farklı yöntemi sizlerle paylaşacağız. Huawei P30 Pro ile ekran görüntüsü almak için fiziksel tuşları kullanabilir, parmak eklemini kullanabilir veya hızlı menüyü kullanabilirsiniz.

Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma işlemi için kullanabileceğiniz en pratik yöntemlerden biri fiziksel tuşları kullanmaktır. Ses Kısma Tuşu ve Güç Tuşuna aynı anda basın ve 1-2 saniye bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir. Çektiğiniz ekran resminin bir ön izlemesi ekranın sol alt köşesinde belirmektedir. Önizlemeyi aşağı doğru kaydırarak uzun ekran görüntüsü alabilir, yukarı doğru kaydırarak paylaşabilir veya üzerine dokunarak düzenleme yapabilirsiniz.

P30 Pro ile ekran görüntü almak için parmağınızın eklemini kullanabilirsiniz. Parmağınızın eklem yeriyle ekrana iki kez üst üste tıklarsanız ekran görüntüsü alınır. Bu özelliği kullanabilmek için öncelikle Ayarlar > Akıllı Yardım > Hareketle Kontrol > Akıllı Ekran Görüntüsü yolunu izleyin ve Akıllı ekran görüntüsü özelliğini aktif hale getirin.

Ekran görüntüsü almak için ayrıca telefonun hızlı menüsünü kullanabilirsiniz. Hızlı menü içinde yer alan Screenshot (ekran görüntüsü) seçeneğini seçerek ekran resmi çekebilirsiniz.

Çektiğiniz ekran resimlerine, telefonunuzdaki Galeri uygulamasından ulaşabilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz