2018’in en başarılı akıllı telefonlarından biri olan Huawei P20 Pro, sahip olduğu teknik özelliklerinin yanı sıra oldukça ilgi çekici duvar kağıtlarına da sahip. Sizler için Huawei P20 Pro’nun duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Huawei P20 Pro’nun Full HD kalitedeki duvar kağıtlarını aşağıdan indirebilirsiniz.

huawei p20 pro wall droidviews colored sandhuawei p20 pro wall droidviews colorful beads huawei p20 pro wall droidviews commerce huawei p20 pro wall droidviews craftsman huawei p20 pro wall droidviews dreamland huawei p20 pro wall droidviews feather huawei p20 pro wall droidviews firefly huawei p20 pro wall droidviews fireworkhuawei p20 pro wall droidviews goldsand huawei p20 pro wall droidviews paradise huawei p20 pro wall droidviews pearl huawei p20 pro wall droidviews pigment huawei p20 pro wall droidviews porsche huawei p20 pro wall droidviews purple huawei p20 pro wall droidviews rainbow huawei p20 pro wall droidviews romance huawei p20 pro wall droidviews rose huawei p20 pro wall droidviews roundblue huawei p20 pro wall droidviews sweet

İlginizi Çekebilir: Telefon Duvar Kağıtları yazımıza bakmanızı öneririz.

Ayrıca En Güzel Duvar Kağıtları yazımızda akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz bir birinden güzel duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Huawei P20 Pro, arka tarafından bulunan 3 kamera ile bir ilke imza atmış, DxOMark ve birçok otorite tarafından dünyanın en iyi kamerasına sahip akıllı telefonu seçilmişti. Ayrıca sahip olduğu Alacakaranlık renk seçeneğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Huawei P20 Pro’nun tüm özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık