Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Huawei P20, P20 Pro, P20 Lite Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P20, P20 Pro, P20 Lite Ekran Görüntüsü Alma

0

Huawei P20, P20 Pro ve P20 Lite ile ekran görüntüsü alma işlemini resimli olarak anlatacağız. Huawei’nin bu üç modelinde de aynı şekilde ekran görüntüsü alınmaktadır.

Huawei P20 Pro, P20 ve P20 Lite ile ekran görüntüsü almak için üç farklı yöntem izleyebilirsiniz. Her üç modelde de aynı şekilde ekran görüntüsü alınmaktadır.

Diğer birçok android telefonda olduğu gibi Güç Düğmesi ve Ses Kısma Düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye beklediğiniz zaman telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran görüntüsü alınacaktır.

Huawei P20 Pro, P20 Lite ve P20 ile ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise parmağınızın eklem yerini kullanmaktır. Bu özelliği aktif etmek için Ayarlar > Akıllı Yardım > Hareketle Kontrol > Akıllı Ekran Görüntüsü yolunu izleyin ve Akıllı ekran görüntüsü özelliğini aktif hale getirin.

Eklem ile ekran görüntü alma hakkında detaylı bilgiye Huawei Telefonlarda Parmak Eklemi ile Ekran Görüntüsü Alma yazımızdan erişebilirsiniz.

Ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise hızlı erişim menüsünü kullanmaktır.

Telefonunuz ile çekmiş olduğunuz ekran görüntülerine Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz