Dün gece Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ülke Müdürü Seth Wang’in ev sahipliğinde Huawei P Smart‘ın (Huawei Enjoy 7s) Türkiye lansmanı İstanbul Bebek’te özel bir mekanda gerçekleştirildi. Senem Çapa’nın organizasyonunu üstlendiği etkinliğe Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve haber siteleri katıldı.

Orta segmentte yer alan Huawei P Smart’ın Türkiye satış fiyatı lansmanda 1599 TL olarak açıklandı. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörler aracılığıyla alınabilecek olan akıllı telefon ayrıca Media Markt, Vatan Bilgisayar ve Teknosa gibi teknoloji marketlerinde de raflardaki yerini alacak.

TASARIM VE TEKNOLOJİNİN MÜKEMMEL UYUMU “P SMART”, GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE YENİ KAPILAR AÇIYOR

 Teknoloji devi Huawei, geleceğin teknoloji mimarisini araştırma ve keşfetme yönündeki yenliklerini patentleriyle ortaya koymaya devam ediyor. Tasarladığı son P Smart serisi, yeni özellikleriyle akıllı telefon teknolojisinde geleceğe yeni kapılar açıyor.

p smart ekranp smart arka

 Görüş açınızı genişletin, isterseniz ikiye bölün!

Genç kuşağın ve kendini genç hissedenlerin isteklerini tek bir telefonda toplayan Huawei, P Smart serisinde de akıllı bir telefondan beklenenden fazlasını sunuyor. Fullview ekran tasarımına sahip olan P Smart serisi, görüş açınızı en üst düzeye taşıyor. Ekran gövde oranını yüzde 76’ya kadar çıkan P Smart serisi, her zamankinden daha geniş bir görüntü sunuyor. Bu geniş ekranı ikiye bölerek kullanma özelliği ile aynı anda iki farklı program üzerinde çalışmanıza da olanak sağlıyor.

Fotoğraflarınız artık Bokeh Etkisi” altında

P Smart, arka kamerada bulunan Leica kamera ve Huawei’ nin sağladığı “Bokeh Etkisi” ile en güzel fotoğraflarınızı özel bir filtre ile çekiyor… Böylece sonuçlar her zaman üst düzey kalitede çıkıyor.  Şıklığıyla da öne çıkan P Smart, genç tüketiciler için özel olarak hazırlandı.

Huawei  “Phone Clone“ ile telefonlar arası yolculuk

P Smart, akıllı telefonların sınırlarını zorluyor… Telefon değiştirme her zaman riskli bir durum ama Huawei P Smart “Phone Clone” ile bunu aşıyor. Kullandığınız süre boyunca depoladığınız bilgilerin her telefon değişiminde kaybolmasını göze alamazsınız. İşte, Huawei P Smart serisinde bulunan “Phone Clone”  özelliği telefonunuzdaki rehber dahil tüm bilgileri olduğu gibi IOS-Android, Android-IOS arası direkt WiFi bağlantısı ile yeni telefonunuzaaktarmaya yarıyor ve şimdiden rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor.

Huawei Share ile belgeleriniz anında yakınlardaki Huawei’ de!

Huawei’ in Share özelliği ile belgeleriniz, videolarınız, fotoğraflarınız ya da daha fazlası anında yakındaki Huawei’de transfer oluyor. Zamandan ve internetten tasarruf etmenin en hızlı yolu olan ShareP Smart’ ın en kullanışlı özelliklerinden sadece bir tanesi!

Huawei’ nin yeni dokunma dili! Kolay kullanım, pratik işlev

Parmak eklemi hareketlerinizi algılayan ekranı ile Huawei akıllı telefonları kullanımı oldukça kolaylaştıran özellikleri de beraberinde getiriyor. Ekrana uygulanan çift tık hareketi ile ekran görüntüsü alınırken, ekrana tek uzun tık hareketi yaptığınızda telefonunuz görüntü ve ses kaydetmeye başlıyor. Bu sayede ekran görüntüsü almak istediğiniz hiçbir anı kaçırmazken ekranı sesli bir şekilde kaydedebilme özelliği ile güzel hatıraları kaydetmenizi sağlıyor.

Mucizevi ve eğlenceli olan bir başka özellik sunan Huawei ile ekrana ‘W’ harfi yazdığınızda ister hava durumuna, isterseniz en çok kullandığınız uygulamaya gidebiliyorsunuz. Ekrana ‘C’ çizdiğinizde ise kameraya gidebilir veya ‘S’ harfi çizdiğinizde de ekran kaydı alabiliyorsunuz.

Paylaş

Yorumdan çık