Ana sayfa BLOG Huawei P Smart Kamera İncelemesi

Huawei P Smart Kamera İncelemesi

0

Huawei’nin geçtiğimiz hafta Türkiye lansmanını gerçekleştirdiği Huawei P Smart’ın kamerasını sizler için inceledik. Arka tarafında çift kamera bulunan ve Bokeh efektine sahip olan telefonla sizin için örnek fotoğraflar çektik.

1599 TL fiyatıyla teknoloji marketlerinde ve Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerinin raflarındaki yerini alan Huawei P Smart, fiyatına göre oldukça iyi özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun arka tarafında biri 13 MP diğeri 2 MP olmak üzere çift arka kamera yer alıyor. Bu kameralardan 2 MP olanı derinlik hesaplaması için kullanılıyor ve fotoğraflara Bokeh (odaklama ve bulanıklaştırma) efektinin verilmesini sağlıyor. Telefonun ön tarafında ise 8 MP selfie kamerası yer alıyor.

Huawei P Smart almayı düşünenlerin en merak ettiği konuların başında ise telefonun kamerası yer alıyor. Biz de teloji.com olarak sizler için P Smart’ın kamerasını inceledik ve fotoğraflar çektik. Çekmiş olduğumuz fotoğrafların başarısı için yorumu ise siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz.

Fotoğraflara geçmeden önce şunu da belirtelim. Biz de profesyonel fotoğrafçı değiliz ve fotoğrafları çekerken çok fazla özen göstermedik. Telefonun kamerasıyla sizler çok daha iyi fotoğraflar çekebilirsiniz.

Huawei P Smart kutusu odaklandı.
Arkaplan odaklandı
Odakta sevimli dostumuz var.
Odakta bank var.
Sağdaki ağaç odaklandı.
Renkler oldukça canlı, detaylar oldukça belirgin.

Sonuç olarak biz Huawei P Smart’ın kamerası çok beğendik. Uygun fiyatlı bir telefon olmasına rağmen eğer fotoğraf çekmek sizin için vazgeçilmezse Huawei P Smart’ın kamerasının birçok tek arka kameralı amiral gemisinden daha iyi olduğu söyleyebiliriz.

Huawei P Smart’ın ayrıntılı özelliklerine Huawei P Smart Özellikleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here