Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma

0

Huawei P Smart 2019 ile üç farklı yöntemle ekran görüntüsü alabilirsiniz. Fiziksel tuşları kullanarak, hızlı menüyü kullanarak ve üç parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Gelin şimdi Huawei P Smart 2019 ile ekran görüntüsü almanın detaylarına bakalım.

Huawei P Smart 2019’la ekran görüntüsü almak için Ses Kısma + Güç Düğmesine aynı basmanız yeterlidir. Bu klasik ekran görüntüsü alma yöntemi en sık kullanılan yöntemdir.

Üç parmağınızı ekranın üst kısmından aşağıya doğru çekerek, Huawei P Smart 2019’da ekran görüntüsü alabilirsiniz. Yalnız bu özelliği ayarlar bölümünden aktifleştirmek gerekmektedir. Ayarlar > Akıllı yardım > Hareketle kontrol yolunu izleyip Üç Parmakla Ekran görüntüsü alma özelliğini aktif hale getirin.

Huawei P Smart 2019 ile ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise hızlı menüyü kullanmaktır. Çentiğin yan tarafından parmağınızı aşağı doğru kaydırarak hızlı menüyü açıp ekran görüntüsü (screenshot) seçeneği ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Eğer ekrana sığmayan uzun bir sayfanın veya metnin ekran görüntüsünü almak istiyorsanız, ekran görüntüsü aldıktan sonra ekranın sol alt köşesinde çıkan küçük ekran görüntüsü resmini parmağınızla aşağı doğru kaydırın. Böylece ekranda görünmeyen kısımlarında ekran görüntüsü alınacaktır.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz