Huawei, geçtiğimiz yıllarda Amerika ve Google tarafından ambargoya maruz kalsa da, Android işletim sisteminin dışına itilse de halen dünyada pek çok kişi tarafından tercih edilen bir telefon markası olmaya devam ediyor. Şirketin yeni telefonu Huawei Mate 60 merakla beklenirken cihazın tasarımı sızdırıldı. Huawei Mate 60 çift renkli bir tasarımla geliyor.

Daha önce Huawei Mate 60’ın çift renkli tasarımla geleceğine dair görseller sızdırılmıştı. Bugün, montaj fabrikası gibi görünen bir yerde çekilen görüntülerde cihazın yeni tasarımı, çift renkli arka paneli ve dairesel kamera adasını doğrulayan birçok fotoğraf ortaya çıktı.

huawei mate 60 sizinti 1 huawei mate 60 sizinti 2

Sızdırılan görsellerde bir Huawei Mate 60 akıllı telefon Mor renkte görünüyor; camın üst kısmı buzlu, alt kısmı ise şeffaf, ışığın yüzeye çarptığı açıya bağlı olarak aynı rengin iki tonu varmış gibi görünüyor. Fildişi beyazı seçeneğinde tamamen gri bir alt kısım bulunurken, Siyah seçeneğinde bu tasarım unsurunun bulunmadığı görülüyor. Görüntüler çok uzaktan çekildiğinden ve açı biraz kötü olduğu için tam emin olamıyoruz.

huawei mate 60 render 1

Yukarıdaki görselde ise elde tutulmuş telefonun görüntüsü şüphe uyandıracak kadar temiz görünüyor ve hiçbir yansıma yok. Bunun Huawei Mate 60’tan beklememiz gerekenler etrafında oluşturulmuş bir render olabileceğini düşünüyoruz. Ortada Xmage yazısı bulunan dairesel bir adadaki kameralar güzel görünüyor. Telefonun temel bir model mi, Pro sürüm veya Porsche Design’ın yeni modeli mi olduğuna bağlı olarak kamera kombinasyonunun değişmesi muhtemel.

Huawei Mate 60 hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş

Yorumdan çık