Huawei Türkiye, dün Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Sky Lounge’da Huawei Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite’yi tanıttı. Lansmana aralarında Huawei’nin marka elçileri Beşiktaşlı yıldız futbolcu Ryan Babel, oyuncular Enis Arıkan ve Hazal Filiz Küçükköse, yönetmen Umut Eker, Shiftdelete.Net kucusu Hakkı Alkan ve Teloji.com kurusucu Osman Çokgezer katıldı.

Kullanıcı deneyimini zenginleştiren ve üstün performans özellikleriyle mobil dünyanın avantajlarından kolaylıkla yararlanmaya olanak tanıyan Huawei, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ile Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşuyor. Kirin 970 işlemcisini EMUI 8.0 yenilikçi arayüzü ile birleştiren Huawei Mate 10 Pro, üstün yapay zeka teknolojisiyle dikkat çekiyor. Davranışlardan öğrenen yapay zeka teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Mate 10 Pro, Midnight Blue ve Mocha Brown renk seçenekleriyle Aralık ayının ilk haftasından itibaren kullanıcılarıyla buluşuyor. Yüksek kaliteli fotoğraf deneyimini yeniden tanımlayan Mate 10 lite ise, 20 Kasım’da Türkiye pazarında 2.199 TL’den satışa sunuldu.

Yenilikçi ürünleriyle akıllı telefonları zeki telefonlara dönüştüren Huawei,
yeni Mate 10 serisi ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yapay zeka tabanlı işlemci barındıran ilk telefon olma özelliğine sahip Huawei Mate 10 Pro ve Huawei’nin ilk dört kameralı üyesi olan Huawei Mate 10 lite modellerinden oluşan seri ile Huawei, kullanıcılarına mükemmel bir deneyim yaşatmayı planlıyor. Huawei Mate 10 Pro’nun satış fiyatı 4.399TL olarak duyurulurken, serinin diğer üyesi Huawei Mate 10 Lite 2.199 TL fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Paylaş

Yorumdan çık