Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü...

Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Alma

0

Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ile ekran görüntüsü alma işlemi her üç akıllı telefonda da aynı şekilde yapılmaktadır. Ekran görüntüsü almak için klasik tuş kombinasyonlarını kullanabilir veya Knuckle screenshots özelliği ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ile ekran görüntüsü almak için telefonun Ses Kısma Düğmesi ve Güç Düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye kadar bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran görüntüsü alınacaktır.

Huawei Mate 10 serisi telefonlarda ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer ekran görüntüsü alma yöntemi ise ekrana parmağın eklemiyle çift dokunmaktadır. Knuckle screenshots veya Smart Screen Shot adı verilen bu özellik sayesinde parmağınızın eklem yerini ekrana iki kez üst üste vurarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Knuckle screenshots özelliğini aktif hale getirmek için Ayarlar > Akıllı Asistan > Hareket Kontrolü > Akıllı Ekran Görüntüsü yolunu izleyip aktif hale getirmeniz gerekmektedir.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz