Anasayfa BLOG Huawei İkiz Uygulama Kullanımı

Huawei İkiz Uygulama Kullanımı

7

Huawei’nin EMUI kullanıcı arayüzünde bulunan ikiz uygulama (App Twin) özelliği ile hiçbir yan uygulamaya gerek kalmadan telefonunuzda iki farklı hesapla uygulamaları kullanabilirsiniz. İkiz Uygulama bir telefonda aynı anda iki whatsapp, iki messenger, iki facebook, iki snapchat vb. kullanmanızı sağlar.

Özellikle çift hatlı telefon kullananlar tek telefonda aynı anda iki whatsapp hesabı kullanmak isteyebilirler. Bununla birlikte birden fazla facebook, messenger, snapchat hesaplarınız varsa ikiz uygulama sayesinde hesaplarınızdan çıkış yapmadan her iki hesabınızı da aynı anda kullanabilirsiniz.

Huawei ikiz uygulama nedir? İkiz Uygulama özelliği telefon ekranınıza kullanmak istediğiniz uygulamanın bir ikizini ekler. Birbirinden bağımsız olan iki uygulamaya farklı kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak iki hesabınızı da ayrı ayrı kullanmanızı sağlar.

İkiz uygulamayı aktif hale getirmek için Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > İkiz Uygulama yolunu izleyip ikizini oluşturmak istediğiniz uygulamayı seçmeniz yeterlidir. İkiz Uygulama sekmesinde telefonunuzda yüklü olup ikiz uygulamayı destekleyen uygulamaları görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ikizini oluşturmak istediğiniz uygulamanın yanındaki sürgüyü çekip aktif hale getirmektir. İkiz uygulama özelliğini aktif hale getirdiğiniz uygulamanın ikinci simgesi telefon ekranına eklenecektir.

Huawei İkiz Uygulama özelliği birçok uygulamayı desteklemektedir. Ancak instagram zaten aynı anda birden fazla hesabı desteklediği için ikiz uygulamayı desteklememektedir.

7 YORUMLAR

  1. Wattpad’e ikiz uygulama yapabilmem mümkün mü? Şu anki hesabımın şifresini unuttuğum için çıkmak istemiyorum ama yeni hesap açmak istiyorum.

  2. xioami de herşeyi çift açabiliyorduk.bu mate 20 lite çok güzel diye gösterdiler bize.aldık 3-4 uygulama harici çift açmıyor.

  3. Merhaba.huawei mate 10 lite telefonum var,ama ikiz uygulama olarak sadece üç uygulama görünüyor, WhatsApp, Facebook ve Messenger bunu çoğaltma on bir yolu yokmudur? Mesela MHRS,e devlet vb.teşekkürler.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz