Ana sayfa BLOG Huawei İkiz Uygulama Kullanımı

Huawei İkiz Uygulama Kullanımı

12

Huawei’nin EMUI kullanıcı arayüzünde bulunan ikiz uygulama (App Twin) özelliği ile hiçbir yan uygulamaya gerek kalmadan telefonunuzda iki farklı hesapla uygulamaları kullanabilirsiniz. İkiz Uygulama bir telefonda aynı anda iki whatsapp, iki messenger, iki facebook, iki snapchat vb. kullanmanızı sağlar.

Özellikle çift hatlı telefon kullananlar tek telefonda aynı anda iki whatsapp hesabı kullanmak isteyebilirler. Bununla birlikte birden fazla facebook, messenger, snapchat hesaplarınız varsa ikiz uygulama sayesinde hesaplarınızdan çıkış yapmadan her iki hesabınızı da aynı anda kullanabilirsiniz.

Huawei ikiz uygulama nedir? İkiz Uygulama özelliği telefon ekranınıza kullanmak istediğiniz uygulamanın bir ikizini ekler. Birbirinden bağımsız olan iki uygulamaya farklı kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak iki hesabınızı da ayrı ayrı kullanmanızı sağlar.

huawei ikiz uygulama simgeler

İkiz uygulamayı aktif hale getirmek için Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > İkiz Uygulama yolunu izleyip ikizini oluşturmak istediğiniz uygulamayı seçmeniz yeterlidir. İkiz Uygulama sekmesinde telefonunuzda yüklü olup ikiz uygulamayı destekleyen uygulamaları görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ikizini oluşturmak istediğiniz uygulamanın yanındaki sürgüyü çekip aktif hale getirmektir. İkiz uygulama özelliğini aktif hale getirdiğiniz uygulamanın ikinci simgesi telefon ekranına eklenecektir.

huawei ikiz uygulama acma

Huawei İkiz Uygulama özelliği birçok uygulamayı desteklemektedir. Ancak instagram zaten aynı anda birden fazla hesabı desteklediği için ikiz uygulamayı desteklememektedir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

12 YORUMLAR

 1. Merhaba ikiz ugulamada başkası birin telefon numarasını kulanırsa ne olur bildiri gelirmi. Yoksa diğer türlü hesap,çalınması çok kolay olur.

 2. Merhaba; ikiz uygulama kullanımı olup olmadığını nasıl görebilirim… uygulamanın huawei de kullanıldığını görebileceğim bir menü var mı? Ya da hangi telefon numarasından ne zaman whatsaap açıldığını. Önemli benim için yardımınızı rica ederim.

 3. y7 2019 da ikiz uygulama yok mu
  hayret bişey resmen yok inanamıyorum
  y7 2019 ların hepsimi böyle acaba

  • Bende şok oldum saçmalık gerçekten MÜŞTERİ hizmetlerine mail attım 3 paragraf görüş ve öneri teşekkürü yaptıktan sonra boş boş bakmam için boş bir anket sayfası linki verdiler. Teşekkürler huwei büyüksün

 4. Wattpad’e ikiz uygulama yapabilmem mümkün mü? Şu anki hesabımın şifresini unuttuğum için çıkmak istemiyorum ama yeni hesap açmak istiyorum.

 5. xioami de herşeyi çift açabiliyorduk.bu mate 20 lite çok güzel diye gösterdiler bize.aldık 3-4 uygulama harici çift açmıyor.

 6. Merhaba.huawei mate 10 lite telefonum var,ama ikiz uygulama olarak sadece üç uygulama görünüyor, WhatsApp, Facebook ve Messenger bunu çoğaltma on bir yolu yokmudur? Mesela MHRS,e devlet vb.teşekkürler.

  • Ömer Bey maalesef bildiğimiz kadarıyla sadece destekleyen uygulamalarda ikiz uygulama özelliği kullanılabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın