Ana sayfa Haberler Huawei, EMUI 11’in 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştığını Duyurdu

Huawei, EMUI 11’in 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştığını Duyurdu

0

Geçen hafta Huawei, küresel pazar için merakla beklenen EMUI 11‘in kararlı sürümünün resmi dağıtım programını yayınladı. Bundan kısa bir süre sonra EMUI 11 güncellemesi, çeşitli ülkelerde Huawei P40, P40 Pro ve Mate 30 Pro gibi cihazlara gönderilmeye başlandı. Huawei bugün, Weibo sitesinde paylaştığı duyuruda, yeni kullanıcı arayüzü EMUI 11’in (Emotion UI 11) dünya genelinde 10 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu.

EMUI 11 kullanıcı arayüzü güncellemesi henüz piyasaya sürülmenin ilk aşamasında olsa da Huawei, EMUI 11’in globalde 10 milyon kullanıcı rakamına ulaştığını duyurdu. EMUI 11 kullanıcı arayüzünde Google Servisleri bulunmadığını hatırlatalım. Bununla birlikte beklentiler, EMUI 11’in, HarmonyOS‘a geçmeden önceki son EMUI sürümü olacağı yönünde.

EMUI 11 Crosses 10 Million Users Globally

Henüz kullandığınız Huawei cihazı EMUI 11 güncellemesi almadıysa meraklanmayın. Aşağıdaki görsellerde, EMUI 11 güncellemesinin bölgelere göre dağıtım tarihleri ve hangi cihazların güncelleme alacağı paylaşılmıştır:

EMUI 11 Update Schedule for Asia Pacific EMUI 11 Update Schedule for India EMUI 11 Update Schedule for Japan EMUI 11 Update Schedule for Latin America EMUI 11 Update Schedule for Middle East EMUI 11 Update Schedule for Northeast Europe EMUI 11 Update Schedule for West Europe

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın