Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma HTC 10 Ekran Görüntüsü Alma

HTC 10 Ekran Görüntüsü Alma

0

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10 ile ekran görüntüsü alma nasıl yapılır yazımızda. Android telefonlarda en çok kullanılan özelliklerden biri de ekran görüntüsü alma işlemidir. Ekranda bulunan mesaj, oyun, uygulama ekranının resmini çekebilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

HTC 10 ekran görüntüsü alma işlemi diğer birçok android telefonda olduğu gibidir. Ekran görüntüsü almak için Ses Kısma Tuşu ve Güç Düğmesine aynı anda basın ve biraz bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran görüntüsü alınacaktır.

HTC 10 ile çekmiş olduğunuz ekran resimlerine Galeri uygulamasından erişebilirsiniz. Ekran görüntüleri Screenshot klasörüne kaydedilmektedir.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz