Çin’li akıllı telefon üreticisi Honor gelecek ay yeni amiral gemileri Honor 50 ailesini tanıtacak. Honor 50 serisi hakkında birçok sızıntı ortada dolaşırken bugün Honor 50 serisi ile geleceği iddia edilen 100W’lık hızlı şarjın fotoğrafı paylaşıldı.

Honor’un gelecek ay Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 Pro+ modellerini tanıtması bekleniyor. Bu cihazlardan bir tanesi ve belki de ikisinin, daha önce sertifikasyonu ortaya çıkan 100W hızlı şarj ile gelmesi bekleniyordu. Aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi 100W’lık şarj aletinin fotoğrafı paylaşıldı.

100w honor super charge

Büyük bir ihtimalle sadece Honor 50 Pro+ modeli bu 100W’lık hızlı şarj ile gelecek. Ailenin diğer üyeleri Honor 50 ve Honor 50 Pro’nun ise 66W hızlı şarj ile gelmesini bekliyoruz.

Bunun yanı sıra cihazların bazı teknik özellikleri hakkında da söylentiler söz konusu. Honor 50 ve Honor 50 Pro’nun aynı yonga setini kullanacağı ve bununda Snapdragon 778G olması bekleniyor. Honor 50 Pro+ ise 2021’nin en iyi Qualcomm yonga seti olan Snapdragon 888 ile gelmesi bekleniyor.

Bildiğiniz gibi Honor, Huawei’den ayrıldı ve bağımsız bir şirket halini aldı. Bundan ötürü yeni amiral gemi ailesinin Google Servislerini barındırması bekleniyor. Tabi bunun hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

Tekrar 100W’lık hızlı şarj aletine gelecek olursak, Çin’den güvenilir bir kaynaktan aktarılan bir bilgiye göre 100W hızlı şarj aleti telefon kutusundan çıkacak. Yani Apple ve Samsung’da olduğu gibi hızlı şarj aletini ayrıca satın almanız gerekmeyecek.

Paylaş

Yorumdan çık