Ana sayfa BLOG Honor 30 Pro Duvar Kağıtları İndir

Honor 30 Pro Duvar Kağıtları İndir

0

Huawei’nin alt modeli olan Honor, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi olan Honor 30 ailesini tanıttı. Honor 30, Honor 30 Pro ve Honor 30 Pro+ modellerini tanıtan şirket, yeni telefonlarla birlikte yepyeni duvar kağıtlarını da kullanıcılarına sundu. Sizler için Honor 30 ve Honor 30 Pro duvar kağıtlarını bir araya getirdik.

Honor 30 ailesi birbirinden güzel duvar kağıtlarıyla birlikte geldi. Soyut resimlerden oluşan bu duvar kağıtlarını telefonunuza indirebilir, ana ekran ve kilit ekranı duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. İşte Full HD kalitede Honor 30 Pro duvar kağıtları.

Telefon Duvar Kağıtları

Honor 30 Pro 1

Honor 30 Pro 2 Honor 30 Pro 3 Honor 30 Pro 4 Honor 30 Pro 5 Honor 30 Pro 6

Duvar kağıtlarının üzerine tıklayarak/dokunarak orijinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz. Duvar kağıtlarını telefonunuza indirmek için görüntüye sağ tıklayın veya uzun basın. Daha sonra İOS ve Android’te Kaydet’i, macOS/Windows’ta Resmi farklı kaydet’i seçin.

İlginizi Çekebilir: HD Telefon Duvar Kağıtları

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın