Yüksek performanslı akıllı telefonlarıyla oyun severlerden tam not alan Honor, büyük bir başarıya imza attı ve önümüzdeki hafta Suudi Arabistan’da başlayacak olan Espor Dünya Kupası’nın resmi sponsoru oldu.

Esports Dünya Kupası önümüzdeki hafta Suudi Arabistan’da başlıyor ve bunun öncesinde organizasyonun yönetim organı EWCF, Honor ile büyük bir ortaklık imzaladı. Honor 200 Pro, turnuvanın resmi akıllı telefonu oldu. Cihaz Free Fire, Honor of Kings ve Kadınlar ML:BB turnuvası gibi popüler oyunlarda oyuncular tarafından kullanılacak.

Esports Dünya Kupası Vakfı CEO’su Ralf Reichert yaptığı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “EWC sporcularının oyun teknolojisinde mutlak en iyiyi talep ettiğini ve Honor 200 Pro’nun standartlarını aştığını” söyledi. Honor’un CMO’su Dr. Ray, şirketin tüm mobil yarışmalar için resmi akıllı telefonu sağlayacağını ve “oyuncuların sınırlarını zorlamalarına ve oyun yolculuklarında yeni zirvelere ulaşmalarına olanak sağlayacağını” belirtti.

Honor 200 Pro, Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm) yonga seti, Octa-core (1×3.0 GHz Cortex-X4 & 4×2.8 GHz Cortex-A720 & 3×2.0 GHz Cortex-A520) CPU, Adreno 735 grafik işlemci ve 16 GB RAM ile kullanıcılarına yüksek performans vaat ediyor.

Paylaş

Yorumdan çık