Samsung’un amiral gemilerini oluşturan Galaxy S serisinin tüm üyeleri için hız testi gerçekleştirildi. Galaxy S, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5Galaxy S6Galaxy S7 Edge ve Galaxy S8 Plus hız testinde karşı karşıya geldi.

Samsung’un şimdiye kadar ürettiği tüm Galaxy S serisi akıllı telefonları için hız testi yapıldı. TechRadar youtube kanalı Galaxy S serisi akıllı telefonlar için hız testi videosunu hazırladı.

Samsung, akıllı telefon piyasasına giriş yaptığı günden beri amiral gemisi akıllı telefonlarını Galaxy S serisi olarak kullanıcılarıyla buluşturdu. Galaxy S serisi telefonlar yenilikleri, tasarımları, kameraları, kaliteleri ve üstün performanslarıyla her zaman diğer telefonlardan bir adım önde olmayı başardı. Bu konuda tek rakibi ise iPhone‘lar oldu diyebiliriz.

TechRadar youtube kanalı tüm Galaxy S serisi için eğlenceli bir video hazırladı ve telefonların hız performanslarını birbiriyle karşılaştırdı. Testin sonucunu eminiz ki şimdiden tahmin edebiliyorsunuzdur. Sizleri video ile baş başa bırakıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Paylaş.

Yorum Yap