Hinge hesap silme nasıl yapılır? Amerika odaklı bir flört (Date) uygulaması olan Hinge, kendi alanında oldukça iyidir ve ABD’de Tinder’ın en büyük rakibidir. Biz bu yazımızda Hinge’yi kullanan ancak farklı nedenlerden dolayı hesabını silmek isteyenler için hesap silme işlemini anlatacağız.

Eğer Amerika’da yaşıyorsanız veya Amerika’da bir arkadaş edinmek istiyorsanız, Hinge oldukça iyi bir uygulamadır. Hatta birçok yönden Tinder’dan daha iyi bir date uygulamasıdır. Ancak uygulama sizin isteklerinizi karşılamadıysa, hesabınızı dilediğiniz zaman silebilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz zaman, hesabınız kalıcı olarak silinir, fotoğraflarınız, mesajlarınız, eşleşmeleriniz silinir, hesabınız artık başkası tarafından görüntülenemez ve eşleşmelerde çıkmaz. Gelin şimdi Hinge hesap silme işlemini adım adım anlatalım.

Hinge Hesap Silme Nasıl Yapılır?

  1. Hinge uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
  2. Setting seçeneğine dokunun.
  3. Açılan sayfanın en altında yer alan Delete Account seçeneğine dokunun.
  4. Karşınıza “How about a Fresh Start?” ekranı gelecektir. Altta yer alan No thanks seçeneğine dokunun.
  5. Açılan sayfada Delete Account penceresindeki Delete butonuna dokunun.
  6. “Are you sure?” penceresinde Confirm delete butonuna dokunun.
  7. Açılan ekranda hesabınızın silindiği yazacaktır. Ok got it butonuna dokunun ve hesap silme işlemini tamamlayın.

hinge hesap silme

Hinge hesabını yukarıda anlattığımız gibi kalıcı olarak silebilirsiniz. Eğer hesabınızı tamamen silmek yerine dondurmak istiyorsanız, 5. adımda Pause Account seçeneğini seçerek hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuz zaman, hesabınız görünmez olur ve eşleşmelerde çıkmaz.

Paylaş

Yorumdan çık