İstediğiniz bir harita konumunu telefonunuzun duvar kağıdı veya kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz. Alvarcarto adlı web sitesi dünyanın her hangi bir şehrini telefonunuzun duvar kağıdı yapmanızı sağlıyor.

Google Haritalar benzeri olan uygulama sayesinde duvar kağıdı yapmak istediğiniz yeri arama kutusuna yazıyorsunuz ve telefonunuza uyacak şekilde ilgili harita konumu getiriliyor. Duvar kağıdı yapacağınız harita konumunu siyah, gri, beyaz ve kırmızı renk tonlarından birini seçerek indirebiliyorsunuz.

Sitede oluşturduğunuz harita konumlarının telefonunuza tam uyması için telefon modelini de belirtebiliyor böylece ekran çözünürlüğüne göre duvar kağıdını indirebiliyorsunuz. Sitede iPhone X, iPhone 5, SE, 6, 7, 8, 6 Plus, 7 Plus, 8 Plus, Google Pixel 2 XL, HTC U Ultra, Huawei P10, LG G6, OnePlus 5, Samsung S8, S8+, S9, S9+ ve Xiaomi Mi 6 seçenekleri bulunuyor. Eğer farklı bir akıllı telefona sahipseniz ekran çözünürlüğüne en yakın modeli seçebilirsiniz.

harita konumu duvar kagidi yapma

Harita Konumu Nasıl Duvar Kağıdı Olarak Ayarlanır?

  • Yandaki linkte tıklayarak ilgili sayfaya giriş yapın. (Siteye bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz.) https://alvarcarto.com/phone-background/generator/
  • Map Location kutucuğuna duvar kağıdı yapmak istediğiniz şehri yazın. Veya Random butonuna tıklayarak rastgele bir yer seçebilirsiniz.
  • Map Color kısmından harita renginizi belirleyin.
  • Resolution kısmından cihazınızı (ekran çözünürlüğünü) seçin.
  • Generate butonuna dokunarak harita resmini oluşturun.
  • Son olarak Download butonuna tıklayarak haritanın resmini indirin.

harita telefon duvar kagidi

  • İndirmiş olduğunuz resmi duvarkağıdı veya kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir.

Akıllı Telefon ve Tablet için En Güzel Duvar Kağıtları

iPhone Duvar Kağıtları

Paylaş

Yorumdan çık