Para kazandıran bilgi yarışması Hadi‘de en önemli şeylerden biri sahip olunan Joker haklarıdır. Joker hakkınızı kullanarak her yarışmada, son soru hariç 1 yanlış cevabınızı telafi edebilirsiniz. Hadi joker kazanmak için izleyebileceğiniz 3 yöntemi ve hadi jokeri nasıl kullanılır? detaylı olarak anlatacağız.

Hadi yarışmasında joker kazanmak için 3 farklı yolu deneyebilirsiniz.

  1. Referans Kodu
  2. Joker Kodu
  3. Para ile Satın Alma

1. Referans Kodu ile Hadi Joker Kazanma

Hadi yarışmasında joker kazanmanın en basit yolu arkadaşlarınızı oyuna davet etmektir. Oyuna davet ettiğiniz arkadaşlarınız referans kodu olarak sizin kullanıcı adınızı girip, en az 1 kez yarışmaya katılırlarsa siz 1 joker kazanırsınız. Hadi’ye davet ettiğiniz arkadaşınız oyuna ilk girişte referans kodunu girebileceği gibi daha sonrada girebilir.

Hadi referans kodunu girmek için oyunun ana ekranında sol üst köşede yer alan … üç noktaya dokunun ve Referans Kodunu Gir yazan kutucuğa arkadaşınızın hadi kullanıcı adını yazın.

hadi referans kodu girme

2. Hadi Joker Kodu ile Joker Kazanma

Hadi’de joker kazanmanın bir diğer ücretsiz yolu joker kodu kullanmaktır. Hadi Live oyunun resmi instagram hesabı @hadioynalive‘ı takip ederek joker kodlarını kazanabilirsiniz. Hadi Joker Kodları instagram hesabı üzerinden duyurulmaktadır. Hadi Joker Kodu kazanmak için yapmanız gereken şey instagram hesabından yapılan paylaşımları takip etmektir. Joker Kodu bazen instagramda paylaşılırken bazen fizy, bip gibi uygulamalara yönlendirme yapılabilmektedir.

hadi joker kodu hadiailesibuyuyor

Örneğin 11 Ocak 2019 tarihindeki joker kodu “hadiailesibüyüyor” instagram hesabından paylaşılmıştı. Bu kodu hadi uygulamasını açıp ekranın sağ alt köşesinde yer alan Joker Kazan butonuna dokunup açılan ekranda Joker Kodunu Giriniz yazan kutucuğa girip Gönder butonuna basarak kazanabilirsiniz.

hadi joker kodu girme

Tabi her joker kodunu girmek ve joker kazanmak için belli bir süre ve limit bulunmaktadır.

3. Para ile Hadi Joker Satın Alma

Yukarıda anlattığımız iki ücretsiz yöntemin dışında bir de para ile Hadi Jokeri satın alabilirsiniz. Hadi uygulaması ana ekranında sağ alt köşede yer alan Joker Kazan butonuna tıklayın ve açılan ekranın altında yer alan seçeneklerden hadi jokeri satın alabilirsiniz. Şuan 5 adet hadi jokeri 6,99 TL, 12 adet hadi jokeri 12,99 TL’den satılmaktadır.

hadi joker satin alma

Hadi yarışmasında joker kadar önemli bir diğer şeyde ipucudur. Yine yarışmanın resmi   instagram hesabı @hadioynalive’ı takip ederek her yarışma öncesinde verilen ipucunu öğrenebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap