Android akıllı telefonunuzla Google Play Store’den şimdiye kadar indirmiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunları görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde ebeveynler çocuklarının hangi oyun ve uygulamaları daha önceden telefon ve tabletlerine yüklediklerini görebilirler.

Google Hesap Özeti sayfası üzerinde hesabınıza ilişkin tüm detayları bulabileceğiniz gibi Google Play’den indirmiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunları görebilirsiniz. Bu bölümün en güzel yanı ise uygulama veya oyunu silmiş olsanız bile özet sayfasında bunların gözükmesidir.

Play Store’dan indirmiş olduğunuz uygulamaları görüntülemek için buradaki linke tıklayarak Google Hesap Özeti sayfasına giriş yapın. Gmail ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra açılan sayfada yer alan Play Store bölümünde “Uygulamaları Görüntüle” linkine tıklayın. Açılan sayfada indirmiş olduğunuz Google Play uygulamalarını görebilirsiniz.

play-store-uygulamalari-goruntule

Paylaş

6 yorum

    • Telefonunuzdan Google Play’i açın. Menüden “Uygulamalarım ve Oyunlarım” seçeneğini seçin. Yüklü sekmesi altında cihazınıza yüklü olan uygulamaları en son ne zaman kullandığınızı görebilirsiniz. Ancak ne zaman yüklendiği yazmıyor.

  1. slm admin uygulamaların sayısını göre biliyorum ama hangi uygulamaları ve hangi tarihlerde indirdiğimi göremiyorum onu nasıl yapıyoruz

    • Biraz sabrederseniz yorumları kontrol edip onaylıyoruz. Aşağıdaki yoruma verdiğimiz cevapta sizin sorunuzun cevabı da var. 10 tane yorum yazacağınıza önce bir yorumları okuyun. Bildiğimiz şey bu kadar.

  2. androıd uygulamalarımı goruntuledım ancak telefonumdan sılmıs oldugum ama androıd uygulamada gozuken oyunları nasıl sılebılırım

Yorumdan çık