Ana sayfa Haberler Google Pixel 6 ve 6 Pro 33W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

Google Pixel 6 ve 6 Pro 33W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

0

91Mobiles.com tarafından hazırlanan özel bir rapora göre Google’ın yeni amiral gemileri Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, 33W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Xiaomi, Realme, Vivo, OPPO ve diğer markaların amiral gemilerinin sunduğu hızlı şarjlar ile kıyaslanamasa da bu adım Google Pixel serisi için oldukça büyük bir adım.

91Mobiles, Yogesh Brar’dan edindiği özel bilgiler ile Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun birçok yeniliğini paylaştı. Buna göre yeni amiral gemileri 33W hızlı şarj desteği sunacak. Ancak son zamanlarda Apple ve Samsung’un yaptığı gibi bu cihazlar kutusundan büyük ihtimalle 33W hızlı şarj adaptörü ile çıkmayacak.

Birçok kullanıcı için 33W hızlı şarj, diğer markaların amiral gemilerinin sunduğu hızlarla karşılaştırıldığında oldukça yavaş kalabilir. Ancak Pixel serinin şimdiye kadar en fazla 18W hızlı şarj sunması, bu durumu büyük bir adım olarak ortaya çıkarıyor.

Google Pixel 6 ve 6 Pro yenilenmiş şık bir tasarıma, çoklu renk seçeneklerine, Tensor adlı yeni bir özel yonga setine ve çok ihtiyaç duyulan bir kamera güncellemesi ile gelecek. Pixel 6 ve 6 Pro, güncellenmiş bir GN1 50MP sensöre ve 12MP ultra geniş kameraya sahip olacak. Yalnızca profesyonel, 48MP sensörlü ve 4X optik zoomlu üçüncü, özel bir telefoto kameraya sahip olacak. Yeni Pixel’in kameralarıyla ilgili daha fazla ayrıntı henüz doğrulanmadı.

Pixel 6 serisi 1

Ayrıca Google’un katlanabilir cihazını da ileri bir tarihe ertelemesi bekleniyor.

Tüm bunların yanı sıra Google’ın yeni Pixel cihazlarını duyurmasına hala birkaç ay var. Bu hafta Google, Pixel 5a‘yı duyurdu. Ne yazık ki, 5a yalnızca ABD ve Japonya’da satışa sunulacak.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın