Ana sayfa Haberler Google Pixel 4a, Sekiz Ülkede Ön Siparişe Açıldı

Google Pixel 4a, Sekiz Ülkede Ön Siparişe Açıldı

0

Google’ın merakla beklenen orta segment akıllı telefonu Google Pixel 4a, 8 ülkede ön siparişe açıldı. Google Pixel 4a’nın ön siparişe açıldığı ülkeler şunlar: Avustralya, Fransa, Almanya, İrlanda, Singapur, İspanya, Tayvan ve İngiltere. iPhone SE’ye rakip olarak gelen cihaz, uygun fiyatlı telefon arayanların beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

İngiltere merkezli alışveriş sitesi Carphone Warehouse, Google Pixel 4a’nın ön siparişlerini almaya başladı. Bunun yanı sıra Google’ın resmi internet sitesinde de ön siparişe açılan ülkeler listelendi. Google Pixel 4a’nın ön siparişe açıldığı ülkeler ve ülkelerdeki fiyatları ise şu şekilde: Avustralya (599 $), Fransa (349 €), Almanya (340 €), İrlanda (382 €), Singapur (499 $), İspanya (389 €), Tayvan (11.990 $) ve İngiltere (349 £). Bunun yanı sıra Carphone Warehouse üzerinden verilen ön siparişlerde 50 Sterlin indirim sunuluyor.

Hindistan ve Japonya’da da 10 Eylül tarihinde Google Pixel 4a için ön sipariş alınması bekleniyordu ancak ön siparişler başlamadı. Bunun yerine mail ile bildirim almak için ön kayıt işlemi yapılabiliyor.

400 Dolar’ın altındaki fiyatıyla Google Pixel 4a, iPhone SE’ye rakip olarak görülüyor. 5.8 inç boyutunda bir ekrana sahip olan cihaz gücünü Snapdragon 730 yonga setinden alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan telefonun arka tarafında 12.2 MP ana kamera yer alırken telefonun ön kısmında 8 MP selfie kamerası bulunuyor.

Google Pixel 4a hakkında sizin yorumlarınız neler?

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın