Google’ın 3. nesil akıllı telefonları Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL hakkında her gün yeni bir haber duyuyoruz. En son Google’ın bu yıl her zamanki gibi 2 telefonla değil 3 telefonla karşımıza çıkacağı söylendi. Şimdiyse sızıntılarıyla bilinen OnLeaks (Steve H.) Twitter üzerinden Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL’in ekran boyutu ve çentik bilgilerini paylaştı.

Steve H. (@OnLeaks) Twitter hesabından paylaştığı bilgiye göre Pixel 3, 5.3 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ve ekranda çentik olmayacak. Pixel 3 XL ise 6.2 inç bir ekrana ve çentikli tasarımına sahip olacak. Ayrıca gelen bilgilere göre Pixel 3 XL’in ekranını LG yapacak ve OLED teknolojisi kullanılacak.

Google Pixel 3 XL’ın ön tarafında yer alacak çentiğin iki tarafında 1’er kamera yer alacağı bilgisi gelen diğer bir detay. Yani Google Pixel 3 XL’in ön tarafında bir değil iki kamera yer alacak.

pixel 3 xl onleaks

Google’ın bu yıl ne gibi yeniliklerle geleceğini biz de çok merak ediyoruz. Özellikle Huawei ve Xiaomi’nin bu yıl ilkleri gerçekleştirmesi Google’dan beklentileri arttırıyor. Google’ın ilk akıllı telefonu beğeni alsa da 2. nesil cihazı pek bir fark oluşturamadı. Yeni amiral gemisinin bir ilke imza atmaması Google telefonlarını geri plana atacaktır.

Paylaş

Yorumdan çık