Oyun severlerden tam not alan God of War oyunun yeni serisi God of War Ragnarok‘un çıkış tarihi, ön sipariş bilgileri ve hangi platformlara geleceği gibi merak edilen soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Yazımızda yer alan bilgiler Eylül 2021 tarihinin güncel bilgileridir.

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi

Sony, God of War Ragnarok’u 2020’de ilk kez duyurduğunda, çıkış tarihi 2021’di. Ancak oyunun çıkış tarihi bazı sebeplerden ötürü 2022’ye ertelendi.

Oyuncular, Sony’nin bu yılki PlayStation Showcase etkinliğinde kesin bir çıkış tarihi açıklamasını beklerken, böyle bir şey olmadı. Oyunun tam çıkış tarihi bilinmiyor ancak 2022’de çıkacağını biliyoruz. Peki God of War Ragnarok’un çıkış tarihi neden ertelendi? Gelin bu sorunun cevabını yanıtlayalım.

Santa Monica Studio bu gecikme için hiçbir zaman bir neden vermedi. Ancak GOW Ragnarok oyunundaki Kratos‘un seslendirme sanatçısı Christopher Judge nedeniyle ertelendiği ortaya çıktı. Bir dizi kısa duygusal tweet’te, oyuncu bel ameliyatı geçirdiğini ve bu nedenle bir süre çalışamayacağını itiraf etti.

God of War Ragnarok Ön Sipariş Verebilir miyim?

Bu sorunun cevabı şuan için HAYIR. Çünkü oyunun henüz net çıkış tarihi verilmedi, çıkış tarihi olarak bildiğimiz tek şey 2022. Oyun hakkında daha fazla detay ve yeni bilgiler geldikçe bu bilgiyi güncelleyebiliriz.

God of War Ragnarok Hangi Platformlara Gelecek?

God of War Ragnarok, öncelikle PS5’e gelecek. Ancak oyun PS5’e özel olmayacak. PS Studios’un direktörü Herman Hulst, oyunun PS4’e de geleceğini duyurdu ve PS4 sahiplerini sevindirdi.

Peki God of War Ragnarok, PC’ye gelecek mi? Bu konu hakkında henüz net bir bilgi yok. Oyunun çok popüler olması durumunda PC versiyonunu da görebiliriz. Ancak bu konu hakkında henüz bir açıklama veya bilgi emaresi olmadığını belirtelim.

Paylaş

Yorumdan çık